Wczytuję dane...

Tech Truck

Autka, wywrotki, ciężarówki i przyczepy to najlepsi towarzysze zabaw małych chłopców. Ogromny wybór zabawek z kategorii motoryzacji sprawia, że wybór odpowiedniej zabawki, która posłuży na długo i sprawi radość maluchowi, często przerasta rodziców. Idealnym wyborem będą pojazdy budowlane Tech Truck firmy Wader. Szeroki asortyment zabawek sprawi, że każdy miłośnik autek znajdzie coś dla siebie.

Czytaj więcej

Zabawki budowlane Tech Truck – solidność i niezawodność

Pojazdy Tech Truck wyróżnia wysoka jakość oraz przyjazny design. Dzięki temu wszystkie autka przyciągają wzrok malca i zachęcają dziecko do zabawy, czy to samodzielnej, czy wspólnej. Dodatkowo autka Tech Truck Wader wyróżnia:

  • dbałość o detale: realistyczne odwzorowanie szczegółów konstrukcji prawdziwych maszyn i pojazdów
  • unikatowa kolorystyka: kolory wszystkich elementów są żywe, kontrastujące, a jednocześnie przyjazne dla dzieci w każdym wieku 
  • wykonanie: wszystkie zabawki wykonane są z lekkiego, ale wytrzymałego wysokogatunkowego tworzywa sztucznego odpornego na warunki atmosferyczne, co umożliwia zabawę zarówno na placu zabaw w piaskownicy, jak i również w żłobku, przedszkolu i w domu.

Auta budowlane Tech Truck – w trosce o harmonijny rozwój dziecka

Ruchome elementy pojazdów wpływają na wyobraźnię dziecka. Podczas zabawy maluch ma możliwość rozwijania swojej wyobraźni: różnorodne rodzaje autek typu śmieciarka, walec, spychacz czy laweta pozwalają na odgrywanie różnych scenariuszy, w których maluch może być kierowcą, szefem budowy czy robotnikiem. Inscenizowanie różnych sytuacji uczy także dziecka myślenia przyczynowo skutkowego. W ten sposób poprzez beztroską zabawę dziecko poznaje otaczający go świat, a rozwijając zmysł obserwacji, uczy się także abstrakcyjnych pojęć typu szybkość, energia, siła. 

Pojazdy Tech Truck to także świetny sposób na ćwiczenie i rozwijanie sprawności manualnej. Maluch poprzez manipulowanie przedmiotami wzmacnia precyzję ruchów, ponieważ każda z zabawek skonstruowana jest w taki sposób, że zawiera w sobie mniejsze elementy o różnej wielkości. Dodatkowo każdy wielbiciel motoryzacji ma możliwość zgłębienia budowy i mechanizmów działania samochodów budowlanych.

W ofercie sklepu dostępne są pojedyncze sztuki pojazdów budowlanych, a także komplety autek Tech Truck w bardzo konkurencyjnych cenach. Wszystkie zabawki posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, a materiał użyty do produkcji autek Wader jest nietoksyczny. Pojazdy zapakowano w oryginalne, kartonowe pudełka, które dzięki estetycznemu wykonaniu sprawiają, że autka nadają się idealnie na prezent.

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów