Wczytuję dane...

Middle Truck

Chcesz zaciekawić swoje dziecko elementami otaczającego świata, ale nie wiesz, po jakie zabawki sięgnąć? Proponujemy Ci serię Middle Truck, na którą składają się miejskie pojazdy, takie jak między innymi dźwig, wywrotka, śmieciarka. Obdarowując dziecko barwną, nawiązującą do rzeczywistości zabawką, skupisz jego uwagę i zapewnisz mu mnóstwo radości na długi czas.

Zabawki Wader – wspaniała rozrywka, która bawi i kształci

Samochodziki oferowane przez producenta są dostępne w przykuwających dziecięce oko kolorach, a ich konstrukcja jest atrakcyjna i wzbudzająca ciekawość. Autka, w tym również betoniarki zabawkowe, zawierają elementy ruchome, które sprawią, że maluch nie znudzi się szybko pojazdem i będzie wymyślał dla niego coraz to kolejne zastosowania. Zabawka może posłużyć do uzupełnienia fikcyjnego miasta bądź budowania wyobrażenia obsługi auta, na przykład śmieciarki dla dzieci, co sprawi mnóstwo radości. Przy okazji dziecko dowie się, do czego służą poszczególne pojazdy i na czym polega podstawa ich działania.

Czytaj więcej

Pozwól swojemu dziecku poznać wygląd miejskich samochodów roboczych

Do dziecięcej wizji otaczającego świata warto wnosić jak najwięcej bodźców. Dobrze, aby elementy rozszerzały postrzeganie świata i dotyczyły rzeczywistych przedmiotów. Stąd pomysł na serię Middle Truck, przedstawiającą samochody użyteczności publicznej. Maluch będzie zachwycony, posiadając możliwość pobawienia się śmieciarką dla dzieci, dźwigiem lub wywrotką. Samochodzikami można jeździć, przestawiać je, a dzięki ruchomym elementom przyczep, także wykonywać podstawowe czynności, do których są przeznaczone.

Barwne elementy i szczegółowe odwzorowanie zabawek

Tym, co wyróżnia zabawki spośród innych betoniarek dla dzieci i innych roboczych pojazdów jest solidne, opierające się na szczegółach wykonanie. Kolorowe elementy i mobilność auta sprawia, że maluchowi ciężko będzie się rozstać z zabawką. Ponadto warto wspomnieć, że zabawki Wader uzyskały odpowiednie certyfikaty, pozwalające na kontakt z dziećmi i są w pełni bezpieczne. Producent gwarantuje, że do produkcji przedmiotu użyto najwyżej jakości materiałów, z zachowaniem najmniejszych detali i nawiązujących jak najmocniej do rzeczywistości. Możesz być pewien, że zabawka nie ulegnie przypadkowemu uszkodzeniu, nawet przy intensywnym użytkowaniu i według wielu ocen klientów będzie służyła przez długie lata.

Jeżeli pragniesz obdarować swojego malucha praktycznym i atrakcyjnym w oczach dziecka prezentem, powinieneś rozważyć zakup zabawkowego pojazdu Wader w naszym sklepie. Produkt ucieszy malucha i zajmie go na długie godziny, a Ty będziesz spokojny, wiedząc, że Twoje dziecko zajmuje się bezpieczną rozrywką.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów