Wczytuję dane...

Jeździki i rowerki

Jeździki dla dzieci i rowerki trójkołowe - od tego właśnie zaczyna się przygoda wielu dzieci z pojazdami. Poprzez zabawę rozwijają fizjonomię pociech oraz zapewniają im niezbędną aktywność fizyczną. Producenci tego typu zabawek co rusz zaskakują nas rozmaitymi formami, które do wspólnej zabawy z maluchami zachęcają nawet dorosłych. Solidnie wykonane i zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie zapewniają najmłodszym wiele godzin rozrywki. Świat brnie na przód, podobnie jak technologia i pomysłowość producentów zabawek. Dlatego zapoznaj się z asortymentem z naszego sklepu i wybierz nowoczesne, bezpieczne jeździki dla swoich dzieci.

Rowerki dla dzieci - dlaczego warto po nie sięgnąć?

Odpowiednio dobrane pod względem wieku zabawki zapewniają dzieciom komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Udostępniając dziecku tego typu gadżety, zapewnisz mu odpowiedni rozwój motoryki dużej. Wpływa to również na zmysł równowagi i kontroli nad swoim ciałem.

Czytaj więcej

Dostosowane do potrzeb dzieci małe rowerki rozwijają również ich wyobraźnię i ćwiczą refleks. Ponadto aktywność fizyczna wpływa na jakość snu dziecka! Niezależnie od wieku dziecka, warto jeździki mieć pod ręką.

Jeździki dla dzieci - ogrom możliwości

Dobór pojazdu powinien być uzależniony od wieku, stopnia rozwoju motorycznego oraz zainteresowań, którymi wykazuje się Twój maluch. Dla dzieci po pierwszym roku życia rekomendujemy zakup zabawek prostych w obsłudze. Samochody - jeździki dla dzieci, sprawdzą się w tym przypadku doskonale. Mają wygodne, stabilne siedziska, które również mogą być wyposażone w oparcie i obręcz, dzięki któremu malec nie wypadnie z siedziska.

Modele dla najmłodszych nierzadko pozbawione są pedałów - ale nie są dziecku jeszcze potrzebne. Odpychając się nóżkami, będzie mogło wzmocnić swoje mięśnie. Dlatego w przypadku maluchów powyżej 1,5 roku życia zaleca się rowerki dla dzieci bez pedałów. Są one doskonałym wyborem dla maleństw, które gotowe są na większą ilość wyzwań.

Małe rowerki dla dzieci

Małe rowerki dla dzieci poleca się także w przypadku trzylatków, które lubią samodzielnie się poruszać i pedałować. Dają nieduże pole manewru, dbając tym samym o bezpieczeństwo dzieci. Wygodne siodło, pompowane opony i odblaski - to tylko nieliczne z funkcji, które zabawki te mają dzieciom do zaoferowania. Z kolei dla rodziców najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego wszystkie jeździki i rowerki mają atesty. Ponadto niektóre modele są wyposażone w uchwyty, dzięki którym ułatwisz swojemu dziecku utrzymanie równowagi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki Wader. Sprawdź, co nasz sklep ma do zaoferowania i nabądź jeździk, którego cena zaskoczy Cię pozytywnie!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów