Wczytuję dane...

Koparki

Wiele dzieci marzy o posiadaniu koparki z prawdziwego zdarzenia! W tej części naszego sklepu internetowego znajdziesz zabawkowe koparki w przystępnej cenie. Zabawki tego typu przyciągają uwagę dzieci i rozbudzają w nich kreatywność. W ofercie posiadamy głównie produkty firmy Wader, która ma ponad 30 lat doświadczenia na polskim rynku. Niektóre zabawki pochodzą od firm, dla których przedsiębiorstwo Wader jest oficjalnym dystrybutorem, są to np. produkty marki Dolu. Możesz znaleźć u nas zarówno mini koparki, jak i większe egzemplarze, w których to Twoje dziecko będzie siedziało za kierownicą! Serdecznie zapraszamy do zakupu. Z nami możesz spełnić marzenie swojego malucha!

Czytaj więcej

Fantastyczna przygoda z zabawkami marki Wader

Dzieci kochają wymyślać nowe zabawy. Z zabawkową koparką Twój maluch może zamienić się w małego budowniczego! Nasze produkty doskonale nadają się do wykorzystania zarówno w domu, jak i na zewnątrz. W domu dziecko może przewozić koparką "materiały na budowę", czyli np. klocki, a następnie zbudować piękne konstrukcje. W naszym sklepie znajdziesz również klocki w różnych rozmiarach, które doskonale sprawdzą się przy takiej formie zabawy. Z kolei na dworze dziecko może wykorzystać swoją koparkę w piaskownicy czy też zabrać ją na wyjazd na plażę lub nad jezioro. Większe egzemplarze dostarczą doskonałej zabawy na spacerach lub przy zabawie w ogródku. Dzięki takim zabawkom dziecko będzie miało zapewnioną dużą dawkę ruchu. Produkty te idealnie nadają się do zabawy zarówno samemu, jak i z rodzicami lub z rówieśnikami. Plastikowe zabawki są lekkie, łatwe w przenoszeniu i myciu. Zabawki mają piękne kolory. Koparki posiadają wiele dodatkowych i ciekawych funkcji, dzięki którym zabawa będzie jeszcze lepsza!

Zapewniamy wysoką jakość i bezpieczeństwo najmłodszych

Bazując na wieloletnim doświadczeniu i opiniach naszych klientów jesteśmy w stanie tworzyć jedne z najlepszych zabawek na rynku! W procesie produkcyjnym wykorzystujemy trwałe i bezpieczne dla dzieci tworzywa. Nasze zabawkowe koparki spełniają wszelkie wymogi i normy unijne. Zabawki posiadają również niezbędne certyfikaty, które są gwarancją bezpieczeństwa Twojego dziecka. Dzięki temu rodzice mogą odczuwać komfort i nie martwić się o nieprzyjemne zdarzenia w trakcie użytkowania. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do rodziców najmłodszych pociech. Do zakupów zachęcamy również przedszkola, szkoły i sale zabaw. Zabawki te przypadną do gustu zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów