Wczytuję dane...

Gigant

Zabawki dla małych dzieci potrafią przysporzyć rodzicom kłopotu. W końcu wybór jest ogromny, a przecież nie możesz kupić wszystkiego. Z pomocą przychodzą zabawki Gigant firmy Wader. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania i wieloma zastosowaniami w zabawie oraz zbierają świetne opinie wśród rodziców. Twój maluszek z pewnością się do nich przekona.

Gigant Wader- bezpieczne zabawki dla najmłodszych

Dla rodzica najważniejsze jest bezpieczeństwo pociechy. Nic więc dziwnego, że poszukując zabawek, zwracają uwagę na odpowiednie certyfikaty i atesty. Zabawki Wader wykonywane są tylko z bezpiecznych i przebadanych materiałów. Większość zabawek z serii Gigant może być używana już przez roczne dzieci. Dzięki dużym gabarytom i zaokrąglonym rantom, zabawki Gigant nadają się do pracy z dziećmi, które dopiero uczą się płynnie poruszać. 

Czytaj więcej

Wader Gigant występują w żywych, jasnych kolorach, co doskonale przyciąga dziecięcą uwagę. Auta Gigant zwykle są kolorystycznie neutralne i nadają się do zabawy zarówno przez dziewczynki, jak i przez chłopców. Jednak dla tych rodziców, którzy wolą bardziej spersonalizowane kolory, są także dostępne typowo dziewczęce zabawki Gigant w pastelowych odcieniach różu. Gigant Wader w zależności od modelu zabawki może posiadać otwierane elementy, jak na przykład otwierany kiper w wywrotce lub odczepiane przyczepki od traktora, co dodaje zabawkom atrakcyjności. Uniwersalność tych zabawek sprawia, że nawet starsze dzieci chętnie po nie sięgną w swoich zabawach. Wader Gigant to zabawki łączące rodzeństwo.

Wytrzymałość godna przedszkolaka! 

Wader Gigant to seria zawierająca różnego rodzaju wytrzymałe pojazdy, w naprawdę dużych rozmiarach. Te rozmiary sprawiają, że również auta Gigant mają bardzo duży udźwig. Niektóre pojazdy wytrzymują aż kilkadziesiąt kilogramów obciążenia. Ta niezwykła wytrzymałość pozwala na używanie Gigant Wader zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Zabawki z tej serii świetnie nadadzą się do zaangażowania malucha w codziennie obowiązki jak sprzątanie zabawek czy przewożenie ogródkowych liści. Małe dzieci uwielbiają robić to, co rodzice, a Wader Gigant może im w tym bezpiecznie pomóc.

Dzięki wysokiej jakości produktów Wader nadają się one również do używania w miejscach skupiających wiele dzieci, jak żłobki czy przedszkola. Gigant to bezpieczna seria, która z pewnością wytrzyma natężenie kilkunastu ciekawskich dzieciaków. Nasz sklep oferuje mnogość produktów z serii Wader Gigant, które trafią w gust każdego przedszkolaka. To wyjątkowe, warte swojej ceny zabawki.

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów