Wczytuję dane...

Garaże i trasy

Zabawkowe garaże muszą się znaleźć w pokoju każdego dziecka! Uwielbiają je zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. To idealny prezent również dla Twojego dziecka. Pozwoli mu odkrywać własne możliwości, ale też chociaż na chwilę poczuć się jak mama i tata, którzy codziennie zasiadają za kółkiem. Mając samochodzik w garści, to Twoje dziecko będzie teraz kierowcą, który rządzi na drodze!

Jakość na najwyższym poziomie

W naszym sklepie znajdziesz renomowane zabawki marki WADER. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem, więc masz pewność, że oferujemy Ci wysokiej jakości zabawkowe tory wyścigowe i garaże. Mają odpowiednie certyfikaty, a zatem gwarantują bezpieczeństwo Twoim dzieciom. Surowce użyte do produkcji są całkowicie pozbawione substancji szkodliwych. Do tego cechują się wytrzymałością i odpornością na warunki atmosferyczne, więc latem dzieci mogą się nimi bawić na dworze. Jeśli masz do dyspozycji ogród, z łatwością możesz przeniesiesz tam cały tor samochodowy i poszczególne jego elementy.

Czytaj więcej

Po wielu godzinach zabawy trasy zabawkowe i autka wciąż będą świetnie wyglądać. Niełatwo je połamać, więc możesz mieć pewność, że będą służyły Twoim dzieciom przez wiele lat. W dodatku w zestawach nie ma małych elementów, dzięki czemu Twój maluch ich nie połknie. Pozytywne opinie innych rodziców oraz atrakcyjna cena zabawkowych torów wyścigowych czy garaży marki Wader to niewątpliwie ich kolejne zalety.

Rozwój przez zabawę

Zabawka garaż czy tor samochodowy zapewniają wiele godzin świetnej zabawy. Już samo złożenie konstrukcji to wspaniała zabawa, która pobudza wyobraźnię i kreatywność dziecka. Wielogodzinne prowadzenie samochodzików po wyznaczonym torze jazdy, spuszczanie ich po zjeżdżalni czy wwożenie windą na wyższe poziomy garażu też pozwala na rozwój umiejętności manualnych i motorycznych. To świetny trening w doskonaleniu chwytania, precyzji ruchów i ich siły. Poprzez zabawę torem samochodowym dziecko polepsza też zdolność kojarzenia kształtów i kolorów.

Zabawkowe autka i tory wyścigowe dla maluchów i starszaków

W naszej ofercie znajdziesz różne garaże i tory samochodowe dla najmłodszych. Z powodzeniem korzystać z nich mogą dzieci w wieku powyżej 1. roku życia. Intensywne kolory i oryginalne kształty przykują jednak wzrok także starszaka. Twoje dziecko na pewno długo będzie się nimi bawić. Trasy zabawkowe skutecznie zajmą Twoje dziecko, ale też umożliwią Wam wspólną zabawę. Odmienią kącik zabaw i nadadzą mu charakter. Cały tor wyścigowy zmieści się zarówno do małych, jak i dużych pokojów dziecięcych razem z całą kolekcją pojazdów. Można je dowolnie łączyć i przekładać. To niezliczone możliwości zabawy! Daj swojemu dziecku ogrom radości i sprawdź naszą ofertę garaży i torów samochodowych marki Wader. Gwarantujemy, że Twoje dziecko będzie zachwycone.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów