Wczytuję dane...

Magic Truck

Dziecięca wyobraźnia nie zna granic, a zabawki Magic Truck od Wader w jeszcze większym stopniu ją wspierają! W ofercie znajdziesz wytrzymałe, oryginalne zestawy ciężarówek, dzięki którym maluch wcieli się w rolę strażaka, kierowcy, czy policjanta. Zabawę urozmaicą świecące światła pojazdów - wystarczy je naświetlić, żeby były widoczne w ciemności! Sprawdzaj dostępne zestawy i zamawiaj je do domu, szkoły lub przedszkola.

Czytaj więcej

Oryginalne zestawy zabawek Magic Truck

Komplety ciężarówek z oferty mogą towarzyszyć maluchom przy różnych zabawach. Standardowe zestawy Magic Truck Basic to kolekcja pojazdów z naczepami w postaci kontenerów, śmieciarek, czy betoniarek. W sposób realistyczny odzwierciedlają wygląd prawdziwych ciężarówek, a dodatkowo dają możliwość odczepienia naczepy, czy korzystania z elementów przewożonych na niej. W wybranych modelach naczepa ma dodatkowe nóżki podporowe, na których można ją ustawiać podczas postoju. Co więcej, jest skrętna, więc ułatwia sterowanie pojazdem w czasie zabawy. W ofercie mamy także specjalną kolekcję Magic Trucks Action, dedykowaną maluchom chcącym wcielić się w rolę strażaka, policjanta lub kierowcy Formuły 1. W sklepie kupisz także zestawy Magic Trucks Technic - lawety z niewielkimi pojazdami występującymi na placu budowy. Każdy zestaw wyposażony został we fluorescencyjne światła widoczne w ciemności - wystarczy je naświetlić, by dać nowy wymiar zabawie.

Bezpieczeństwo w czasie zabawy

Dużym atutem zabawek Wader są certyfikaty bezpieczeństwa, potwierdzające trwałość i wytrzymałość zestawów. Dobrej jakości tworzywo jest w pełni bezpieczne dla dzieci, a poszczególne elementy ciężarówek ograniczają ryzyko odłamania się od całości. Obudowa zabawek odporna jest na działanie warunków atmosferycznych, można ją oczyścić w łatwy sposób z zabrudzeń powstających przy zabawie. Ciężarówki nadają się do używania w domach i przedszkolach - komplety dedykowane są maluchom w wieku powyżej 3 lat, zapewniając bezpieczne warunki do rozrywki. Każdy pojazd zapakowany jest w estetyczne pudełko. Wybrane ciężarówki mogą mierzyć nawet do 79cm długości. Zawartość każdego zestawu została szczegółowo opisana przy każdym produkcie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów