Wczytuję dane...

Pojazdy MULTIGO z serii Igráček

Wszyscy rodzice z pewnością zdają sobie sprawę z tego, jak trudno czasem dopasować odpowiednią zabawkę, aby w pełni zaspokoić naturalną ciekawość malucha. Dobrze byłoby, gdyby zakupiony gadżet, oprócz dobrej zabawy, wspierał również rozwój dziecka. Jak połączyć te dwa aspekty, uwzględniając dodatkowo bezpieczeństwo dziecka podczas zabawy? Wystarczy zapoznać się z ofertą firmy Igráček – zabawki tego producenta znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Czytaj więcej

Zabawki, które korzystnie wpływają na rozwój dziecka

W ofercie naszego sklepu znajdziesz pojazdy multigo z serii Igráček. Są to przede wszystkim różnego rodzaju samochody, które w zestawie posiadają elementy, które trzeba ze sobą połączyć. Każdy produkt jest na tyle duży, że bez problemu można zezwolić na zabawę także młodszym dzieciom. Twoje pociechy będą zadowolone z takiej niespodzianki. Trwałość produktu i jakość materiału pozwalają na długie użytkowanie. Zabawki przeznaczone są już dla dzieci od 1-3 lat. Nie zawierają żadnych ostrych krawędzi. Każdy z elementów ruchomych jest solidnie przymocowany. Ich opływowe kształty i stosunkowo niewielki ciężar decydują także o atrakcyjności tej serii. 

Pojazdy multigo  posiadają jeszcze jedną bardzo ważną cechę. W trakcie zabawy Twoje dziecko nabywa wiele umiejętności, m.in. rozwija zdolności manualne poprzez łączenie elementów czy budowanie własnych zestawów konstrukcyjnych. Dodatkowo dziecko ćwiczy spostrzegawczość i rozwija wyobraźnię przestrzenną. Wczuwając się w rolę, uczy się również nowych wyrazów, określeń. Dzięki bogatej kolorystyce pojazdów możesz poprzez zabawę uczyć dziecko podstawowych kolorów. W zabawkach z serii Igráček pojawiają się również postacie kierowców, które można wkładać do samochodu dzięki ruchomym elementom. Figurki te chętnie będą wykorzystywane nawet przez maluchy. Ich bezpieczna wielkość i trwałość łączeń pozwala na zabawę i czerpanie radości chociażby z noszenia w rączce takiego ludzika, a Tobie da wiele satysfakcji z dobrego wyboru. Figurki możesz również śmiało wykorzystać do nauki części ciała. Ze względu na tak szrokie zastosowanie, pojazdy multigo z serii Igráček doskonale sprawdzą się również w przedszkolach.

Pojazdy multigo możesz kupić w naszym sklepie internetowym. Opinie klientów dotyczące tego rodzaju produktów są bardzo pozytywne. Dzięki wysokiej jakości zabawkom, które są w pełni bezpieczne, Twoje dziecko będzie miało możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach. Nie bez znaczenia jest również aspekt rozrywkowy – korzystanie z pojazdów multigo to po prostu świetna zabawa!

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów