Wczytuję dane...

Color Cars

Który chłopiec w dzieciństwie nie marzył, by zostać rolnikiem, gdy dorośnie i przenieść się na wieś, do krainy traktorów, przyczep i zwierząt? Z pojazdami Color Cars można te dziecięce marzenia spełnić natychmiast i stworzyć na dywanie prawdziwe wiejskie gospodarstwo. A gdy trud życia rolnika znudzi się maluchowi, z pewnością spodoba mu się zabawa koparką w piaskownicy lub urządzenie wyścigów samochodzikami.

Czytaj więcej

Zabawki Colors Car - dlaczego warto je kupić?

Każdemu rodzicowi zależy na tym, aby jego dziecko było szczęśliwe i bezpieczne. Uwielbiasz patrzeć, jak Twoja pociecha radośnie bawi się na dywanie, który raz jest łąką, na której pasie się konik, a innym razem torem wyścigowym lub placem budowy? Chcesz mieć poczucie, że zapewniasz malcowi wszystko, co najlepsze i wszystko, czego potrzebuje do prawidłowego rozwoju? Zabawki z naszego sklepu internetowego spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Przede wszystkim wykonane są z odpornego i bezpiecznego tworzywa, posiadają wszystkie niezbędne unijne atesty, a w niektórych przypadkach także pozytywną opinię instytutu Matki i Dziecka. Producentem zabawek jest polska firma Wader, która stawia na jakość i solidność wykonania, a przy tym na funkcjonalność i atrakcyjność, aby dziecko w pełni mogło cieszyć się zabawą.

Colors Cars – pojazdy dla dzieci

Seria pojazdów Colors Cars to auta i traktory przeznaczone dla najmłodszych. Znajdziesz tutaj zabawki odpowiednie dla maluchów powyżej roku i tych nieco starszych, które ukończyły trzy lata. Dzieci w tym wieku rozwijają swoje zdolności manualne i poznawcze, ważne więc jest to, aby zabawki były łatwe w obsłudze oraz posiadały wiele zastosowań praktycznych, pozwalających dziecku na rozwijanie kreatywności. Auta Colors Cars wykonane są w ten sposób, by były jak najbardziej mobilne, a jednocześnie odporne na uszkodzenia i dostosowane do wieku dziecka. Większość modeli nie zawiera małych elementów, które mogłyby zostać połknięte przez malucha, co jest szczególnie ważne przy zakupie zabawek dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. Ponadto wszystkie traktorki i samochodziki z serii Colors Cars utrzymane są w pastelowej, przyjemnej kolorystyce. Większość modeli posiada otwierane lub ruchome elementy: dziecko może podnieść kabinę traktora, zajrzeć pod maskę, otworzyć i zamknąć drzwi przyczep lub odchylić naczepy do góry – w zależności od modelu. Dzięki prostej i wytrzymałej konstrukcji zabawki można zabrać na plac zabaw lub do piaskownicy, a po powrocie po prostu umyć je pod bieżącą wodą i wytrzeć. Brak trudno dostępnych zakamarków sprawia, że auta Colors Cars są łatwe w utrzymaniu czystości. Jest to szczególnie ważne w przypadku najmłodszych dzieci, które mają tendencję, by wkładać do ust wszystko, czym się bawią. 

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów