Wczytuję dane...

Klocki jeżyki

Klocki konstrukcyjne jeżyki posiadają charakterystyczne wypustki, od których wzięła się ich nietypowa nazwa. Zabawki te zwracają uwagę oryginalnym kształtem, który wspiera rozwój zmysłu dotyku Twojego dziecka. To produkt, który wyróżnia się wysoką jakością i niezwykle starannym wykonaniem. W sklepie są dostępne klocki jeżyki marki Wader na wyłączność, co oznacza, że możesz kupić je tylko u nas. Klocki jeżyki posiadają odpowiednie certyfikaty, które są gwarancją bezpieczeństwa. Dzięki temu mogą się nimi bawić dzieci w różnym wieku. Tego typu klocki konstrukcyjne są polecane dzieciom już od 3. roku życia. Jeżyki marki Wader są w naszym sklepie objęte nawet 24-miesięczną gwarancją. To produkt z polskiej dystrybucji. Istnieje możliwość zakupienia większej ilości opakowań np. do przedszkoli lub szkół, które szukają dobrej jakości, rozwijających zabawek dla swoich podopiecznych.

Czytaj więcej

Walory estetyczne klocków jeżyków

Klocki jeżyki mają żywą kolorystykę i bardzo różnorodne kształty, dzięki czemu wspaniale rozwijają wyobraźnię Twojego dziecka oraz po prostu cieszą oko. Twoja pociecha może budować z nich różne konstrukcje przestrzenne, co wspiera rozwój jej kreatywności. Mechanizm montażu jest bardzo prosty, a każda budowla powstała z tych klocków będzie efektem radosnej zabawy Twojego dziecka. Możliwości tworzenia różnych struktur są tak naprawdę nieograniczone. Same klocki jeżyki zostały precyzyjnie wykonane z bezpiecznego, nietoksycznego i wyjątkowo trwałego tworzywa. Zabawki te są dostępne w naszym sklepie w wygodnych, dobrze wykonanych słoikach lub plastikowych pudełkach do ich bezpiecznego przechowywania. Dzięki temu unikniesz bałaganu i możesz nauczyć dziecko praktycznego nawyku sprzątania po skończonej zabawie.

Klocki jeżyki jako narzędzie do zabawy i rozwoju każdego dziecka

Klocki jeżyki to doskonałe narzędzie służące nie tylko wspaniałej zabawie, ponieważ pozytywnie wpływają one na rozwój Twojego dziecka. Jeżyki wspierają rozwój sensoryczny, wyzwalają pomysłowość, wspomagają rozwój umiejętności manualnych i kreatywnych, doskonalą rozwój spostrzegawczo-ruchowy i wymuszają skupienie uwagi, przez co uczą uważnej obserwacji. Zabawki te można wykorzystać również w celach terapeutycznych. Nadają się zarówno do zabawy w pojedynkę, jak i w grupie. Układanie klocków w gronie rówieśników lub przy pomocy dorosłych sprzyja rozwojowi społecznemu oraz poprawia umiejętność komunikacji dziecka.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

W dniu 27-31.12.2021 -sklep nieczynny (inwentaryzacja) -można składać zamówienia - wysyłka w dniu 04.01.2022r.