Wczytuję dane...

Baby blocks

Wader to polski producent zabawek z ponad 30-letnim doświadczeniem. Produkty marki Wader cieszą się uznaniem i szacunkiem zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju. Firma skupia się na produkcji zabawek dla najmłodszych i dla nich dedykowana jest szeroka oferta firmy.

Wyjątkowe zabawki firmy Wader

Plastikowe zabawki wykonywane przez tego polskiego producenta, charakteryzują się niezwykłą starannością i precyzją w każdym szczególe. Mając na uwadze bezpieczeństwo najmłodszych dzieci, firma dokłada wszelkich starań, aby zabawki były nie tylko kolorowe i zachęcające, ale przede wszystkim bezpieczne. Wyroby tej marki produkuje się z najlepszych, bezpiecznych materiałów i posiadają odpowiednie certyfikaty. Zabawki dedykowane dla poszczególnych grup wiekowych są odpowiednich rozmiarów i kształtów, aby zapobiec zranieniu się dziecka podczas ich użytkowania. Firma Wader posiada w swojej ofercie znane i uwielbiane przez dzieci auta i pojazdy, garaże, trasy oraz asortyment do zabawy w ogrodzie, wodzie czy w piaskownicy.

Czytaj więcej

Baby blocks klocki

Pomimo tego, że na rynku pojawiają się coraz bardziej zaawansowane technologicznie zabawki dla dzieci, to wśród najbardziej lubianych pozostają nadal klocki. Od najmłodszych lat dzieci uwielbiają sięgać po kolorowe elementy, tworzyć z nich różnego rodzaju konstrukcje i budowle. Baby blocks charakteryzują się niezwykle żywą kolorystyką, ciekawymi formami w kształcie bloków, zwierzątek, literek, cyfr, a także umożliwiają budowanie kolejek. Zabawa z klockami Baby blocks dostarcza niesamowitej radości  dziecku, ale również ma wpływ na prawidłowy jego rozwój. Pierwsze próby tworzenia konstrukcji z klocków umożliwiają rozwój manualny dziecka, ułatwiają koordynację ruchowo-wzrokową, pomagają w nauce kolorów, kształtów czy liter.

Wysoki aspekt edukacyjny klocków Baby blocks wpływa na ich niezwykłą popularność wśród rodziców, a także wychowawców i nauczycieli. Zabawa to również okazja do integrowania się w grupie rówieśników. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, posiadamy w ofercie sklepu szeroki wybór klocków Baby blocks w atrakcyjnych cenach. Oferując zabawki firmy Wader, mamy pewność bezpieczeństwa i gwarancji jakości oferowanych produktów jako wyrobów cenionego polskiego producenta. Zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty i sprawieniu dużej radości swojemu dziecku. W trosce o Twoje zadowolenie, nasi pracownicy dokładają wszelkich starań podczas realizacji zamówień,  o czym świadczą liczne opinie zadowolonych klientów.

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

W dniu 27-31.12.2021 -sklep nieczynny (inwentaryzacja) -można składać zamówienia - wysyłka w dniu 04.01.2022r.