Wczytuję dane...

Kids blocks

Kto nie lubi układać klocków? Są one szczególnym rodzajem zabawek, które uwielbiają zarówno dziewczynki, jak i chłopcy, maluchy i dorośli! Dają nieskończoną ilość możliwości, a ograniczeniem są tylko granice wyobraźni! Ponadto Kids blocks firmy Wader to moc kolorów i kształtów pobudzających kreatywność! Jest to zabawka dla dzieci w każdym wieku, zatem ku uciesze rodziców, do wspólnego tworzenia zaangażowane może zostać całe rodzeństwo. Dlaczego możemy nazwać je klockami edukacyjnymi i dlaczego warto zainwestować w taką zabawkę dla malucha?

Niech żyje kreatywność!

Zabawa jest podstawową formą aktywności dzieci, która stanowi sposób ich nauki o świecie. Zatem przy wyborze zabawek warto postawić na te, które nie tylko sprawią ogromną przyjemność, ale także będą wspierać rozwój. Klocki konstrukcyjne to jedna z tych rozrywek, która nie nudzi się maluchom po kilku dniach, ale cieszą się jego zainteresowaniem miesiącami czy niekiedy latami. Kids blocks to możliwość wszechstronnego rozwoju! Dlaczego te proste plastikowe zabawki cieszą się tak licznymi pozytywnymi opiniami rodziców i jak wspierają rozwój Twojego dziecka? Poniżej kilka najważniejszych zalet zabawy klockami Kids blocks:

Czytaj więcej
  • trening kreatywności – proces umysłowy, jakim jest kreatywność, wymaga ćwiczeń. Twórczość, taka jak wznoszenie budowli to okazja do jego rozwoju.
  • koordynacja wzrokowo-ruchowa – zabawa klockami Kids blocks wymaga od dziecka precyzji i skupienia, dzięki czemu ćwiczy on jak koordynować ruchy ręka-oko.
  • rozwój sprawności sensorycznej – dotykanie różnorodnych elementów i manipulowanie nimi to okazja do poznawania kształtów, faktur, uczenia się tego, co jest gładkie, co ostre, co przyjemne, a co mniej.
  • rozwój sprawności manualnej – dla starszych dzieci zabawa klockami to składowa nauki o prawidłowym łączeniu elementów w celu uzyskiwania pożądanych kształtów (co przy okazji wspiera rozwój poczucia sprawczości)
  • regulacja emocjonalna – dzieci uczą się podejmować nowe wyzwania, reagować na niepowodzenie, gdy np. wzniesiona wieża nie przetrwa próby i runie na ziemie. Ponadto próby zrealizowania zaplanowanego efektu to okazja do pielęgnowania wiary we własne siły.

Klocki Kids blocks

Klocki Kids blocks to edukacyjna zabawa dla Twojego dziecka w niskiej cenie. Maluch rozwija się przy nich, jednocześnie dobrze się bawiąc, a zabawa ta daje mu nieograniczone pole do wykorzystania kreatywności. Kids Blocks to zabawa nie tylko dla dziecka, ale całej rodziny. To także doskonały pomysł na zaangażowanie grupy dzieci we wspólną aktywność i naukę współpracy!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

W dniu 27-31.12.2021 -sklep nieczynny (inwentaryzacja) -można składać zamówienia - wysyłka w dniu 04.01.2022r.