Wczytuję dane...

Middle blocks

Firma Wader to bezsprzecznie jeden z najbardziej znanych producentów plastikowych zabawek w Polsce. Jej historia sięga aż do lat 60. XX wieku, a od roku 1990 funkcjonuje w takiej formie, jaką znamy do dziś. Tak wiele lat doświadczenia jest gwarancją wysokiej jakości produkowanych przedmiotów. Wśród wielu zabawek oferowanych młodym odbiorcom przez firmę Wader, wielką popularnością cieszą się klocki z serii Middle Blocks. Nasz sklep z największą przyjemnością zajął się ich dystrybucją, aby móc dostarczać Waszym pociechom nieograniczonej dobrej zabawy.

Zestawy klocków Middle Blocks

Klocki Middle Blocks możesz kupić w zestawach zawierających 33, 70 lub 140 elementów. Z części zawartych w takich gotowych kompletach Twoje dziecko będzie mogło stworzyć wspaniały, bajkowy świat – na przykład stragan z warzywami i owocami, wesoły pociąg, wieżę z zegarem, a także przeróżne zwierzątka i ludziki. Pomocne będą dołączone do klocków naklejki, przedstawiające cyfry, literki, zwierzęta i wiele innych elementów.

Piękna, kolorowa szata graficzna opakowań na pewno zachęci malucha do tworzenia przeróżnych konstrukcji. Może on spróbować swoich sił w budowaniu po swojemu lub w odwzorowywaniu budowli pokazanych na opakowaniu. Jest do doskonałe zajęcie rozwijające kreatywność i wspierające zapał do pracy.

Czytaj więcej

Middle Blocks – klocki do dowolnego montażu

Jeżeli kreatywność Twojego dziecka jest nieograniczona, a klocków ciągle za mało, zapewne szukasz rozwiązania, jak zaspokoić jego potrzeby. Plastikowe klocki Middle Blocks dostępne są również w wielkich opakowaniach, które nie narzucają żadnego sposobu budowania. 240 elementów to już naprawdę spora ilość materiału nawet dla najbardziej entuzjastycznego młodego budowniczego. Przy tak ogromnym zestawie dziecko może puścić wodze fantazji i oddać się swobodnej realizacji coraz to nowych pomysłów.

Klocki Middle Blocks do wspólnej zabawy

W żłobkach, przedszkolach czy szkolnych świetlicach zapotrzebowanie na zabawki jest ogromne. Wyjątkowo ważne jest, aby w małe rączki trafiały produkty bezpieczne i sprawdzone. Takie właśnie są klocki Middle Blocks od firmy Wader. Wieloelementowe zestawy, zwłaszcza te pakowane w praktyczne, plastikowe pudła, świetnie sprawdzą się w warunkach przedszkolnych, wśród dużej grupy dzieci. Wspólne budowanie to możliwość zapoznania się z zasadami współpracy i komunikacji. Uczy podejmowania decyzji, dzielenia się i asertywności.

Plastikowe zabawki dla dzieci już od pierwszego roku życia

Klocki Middle Blocks są bezpieczne nawet dla najmniejszych dzieci, a potwierdzają to oczywiście odpowiednie certyfikaty. Duże (ok. 7x6 cm), poręczne, idealnie pasują do malutkiej dziecięcej rączki, a jednocześnie nie kuszą malucha, by wkładać je do buzi. Dziecko w zabawie uczy się koncentracji, panowania nad chwytem, trenuje także koordynację wzrokowo-ruchową. Dzięki dołączonym kolorowym naklejkom ma również możliwość uczyć się kolorów, liter i liczb, rozpoznawania zwierząt i odpowiedniego nazywania relacji przestrzennych. 

Klocki Middle Blocks – rozwój przez zabawę

Klienci ufają firmie Wader od lat, a pozytywne opinie na temat oferowanych przez nią produktów są tego doskonałym potwierdzeniem. Ze względu na dostępność różnej wielkości zestawów, cena klocków jest niezwykle atrakcyjna. Mogą być one także doskonałym pomysłem na prezent dla małego człowieka. Zarówno dziecko, jak i rodzice, będą z pewnością zadowoleni z takiego podarunku. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

W dniu 27-31.12.2021 -sklep nieczynny (inwentaryzacja) -można składać zamówienia - wysyłka w dniu 04.01.2022r.