Wczytuję dane...

Wiaderka do piasku

Zabawa na podwórku nie może się odbyć bez wiaderka! To jedna z najbardziej uniwersalnych zabawek, jakie kiedykolwiek powstały. Kształtuje wyobraźnię i daje mnóstwo możliwości! Jest odpowiednia dla dzieci w każdym wieku, nie posiada małych elementów, łatwych do połknięcia. Dzięki temu może być używana już nawet przez roczne maluszki. Wiaderka do piasku firmy Wader są wykonane z wysokiej jakości grubego plastiku. Obrazki umieszczone na wiaderkach dzięki specjalnej technologii IML nie niszczą się nawet w trudnych warunkach pogodowych, takich jak deszcz, wiatr czy silne słońce. Wygodna ergonomiczna rączka świetnie dopasuje się do małych paluszków.

Wiaderka do piasku dla dzieci

Plastikowe wiaderka dają całe spektrum możliwości użycia. Mogą służyć do budowy pięknych zamków z piasku – to ponadczasowa zabawa! Oprócz piasku można transportować w wiaderkach co tylko podpowie wyobraźnia: wodę, kamyki, przeróżne skarby. Wiaderka mogą przydać się do zabawy na świeżym powietrzu (w ogrodzie, na basenie, na plaży, na placu zabaw), a także w domu w deszczowe dni. Zastosowanie ogranicza tylko wyobraźnia. Można w nich przechowywać różne mniejsze zabawki lub foremki do piasku. Mogą też być tymczasowymi domkami dla misiów i lalek. Wiaderka mają ciekawe wzory, każde dziecko wybierze sobie coś dla siebie i będzie mogło się cieszyć zabawą z bohaterami ulubionych bajek. Trwałe obrazki będą cieszyć najmłodszych przez długi czas. Ciekawym uzupełnieniem wiaderek z pewnością będą foremki, konewka, sitko, łopatka czy grabki – z takim zestawem można z powodzeniem zostać budowniczym prawdziwych, wspaniałych zamków! Warto skomponować odpowiedni komplet dla naszego malucha i zapewnić mu dzięki niemu wiele godzin niezapomnianej zabawy.

Warto pamiętać, że zabawa w piasku i wodzie wspaniale rozwija sensorykę nawet u rocznych dzieci. Przesypywanie piasku i tworzenie foremek to świetny trening motoryki małej, niezwykle ważnej w rozwoju maluchów. Zabawy wiaderkiem wspomagają wyobraźnię i kreatywność od najmłodszych lat!

Czytaj więcej

Wader – jakość i cena idą w parze!

Zabawki firmy Wader cieszą się bardzo dobrą opinią wśród klientów. W naszym sklepie oferujemy wybór zabawek Wader, których zakup z pewnością docenią wszystkie maluchy. Plastikowe zabawki mają piękne, żywe kolory i wzory, przyciągające dziecięcy wzrok. Są ponadto trwałe, nietoksyczne i całkowicie bezpieczne. Posiadają wszelkie wymagane certyfikaty gwarantujące maluchom bezpieczną i komfortową zabawę, a rodzicom pewność, że ich pociechom nic nie stanie się podczas zabawy.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów