Wczytuję dane...

Łopatki do piasku

Łopatki do piasku występują samodzielnie lub w zestawie z inną zabawką. Te od firmy Wader wyróżniają się pięknymi, wyrazistymi kolorami. Solidność ich wykonania jest potwierdzona certyfikatem.

Wader to polski producent zabawek, znany pod logotypem niebieskich liter na żółtym tle. Firma, mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników, przykłada wielką wagę do jakości zabawek.

Trwały rysunek – odporny na słońce i wodę

Grafika naniesiona jest na zabawki za pomocą nowoczesnej technologii o nazwie IML (od słów In Mould Labelling). Polega ona na bezpośrednim wtopieniu grafiki w plastik, dzięki czemu staje się ona bardziej wytrzymała. Dzieci mogą dłużej cieszyć się z podobizny swojego ulubionego bohatera z bajki. Fakt ten spowoduje, że z pewnością chętniej będą chciały korzystać z łopatek, a co za tym idzie, spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu.

Zabawki sprawdzą się również w domu i to niezależnie od pory roku – maluchy mogą nimi przerzucać na przykład kolorowe plastikowe kule, pod czujnym okiem osoby dorosłej.

Czytaj więcej

Piasek – zapraszamy do kopania

Łopatki największe zastosowanie mają w piasku. Dzieci uwielbiają przesypywać go zarówno w piaskownicy, jak i na plaży. W wakacyjnym czasie do wykopywania dołków niezbędna jest niezawodna łopatka. Można wybrać model z dłuższym trzonkiem zakończonym poręcznym chwytakiem lub z trzonkiem drewnianym. Aby uatrakcyjnić przesypywanie piasku oraz kopanie dołów, w zestawach dołączone są foremki lub mały młynek. Jeden zestaw zawiera 3 foremki, które są ozdobione motywem bohatera z bajki, a inny 2 foremki z serii Happy Summer w kształcie niebieskiego kraba lub zielonej rozgwiazdy.

Sklep jest nastawiony na współpracę z osobami prywatnymi, firmami, a także żłobkami i przedszkolami.

Cena sprawia, że są one dostępne dla każdego. Opinie zadowolonych Klientów, a raczej Rodziców obserwujących zadowolenie u Użytkowników bezpośrednich, są doskonałym potwierdzeniem słuszności dokonanego wyboru.

Kup dla swojej pociechy wyjątkowe zabawki, niech cieszy się nimi w dniu swoich urodzin lub w dniu dziecka, a także przy okazji wyjazdu nad morze lub tak po prostu – bez okazji. Każdy powód jest dobry, by zobaczyć uśmiech dziecka na widok kolorowej łopatki do piasku.

Łopatki w połączeniu z innymi zabawkami

Same łopatki, a także występujące z nimi akcesoria, to ten rodzaj zabawek, który się nie nudzi – podobnie jak zabawa z piaskiem. Plastikowe gadżety sprawią, że zabawa stanie się przyjemniejsza, zostaną również pobudzone pokłady dziecięcej kreatywności w budowaniu, kopaniu i tworzeniu własnego piaskowego świata.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów