Wczytuję dane...

Grabki

Zastanawiasz się, czy warto zaangażować swoje dziecko w prace na przydomowej działce lub w ogrodzie? Wspólne sianie i sadzenie roślin, a następnie pielęgnacja ogrodu to wspaniała rodzinna aktywność! Połączy Was wspólny cel, a dzieci nauczą się odpowiedzialności oraz nabiorą pewności siebie, jeśli pozwolisz im na samodzielność podczas niektórych czynności. Od czego mogą zaczynać maluchy? Od grabienia!

Grabie dla dzieci w wieku przedszkolnym

Polska marka Wader oferuje wytrzymałe i bezpieczne grabie dziecięce, które bardzo dobrze nadają się do wspólnej pracy w ogrodzie. Produkt przeznaczony jest do zabawy, ale nie wyklucza to skuteczności podczas prawdziwego grabienia liści lub ścieżek na działce. Co ważne, charakteryzuje je dobra cena i odporność na działanie czynników atmosferycznych, dlatego posłużą Wam przez co najmniej kilka sezonów!

Jeśli możesz, kup grabie dziecięce dopasowane do wzrostu Twojego dziecka. Ułatwi to pracę Twojego przedszkolaka i sprawi, że chętniej sięgnie ponownie po swoje grabki dziecięce podczas kolejnego wyjścia na działkę. Nasz sklep oferuje produkty Wader o różnej długości. Zabawki mogą mieć m.in. 34cm, 67cm lub 79 cm. Występują one samodzielnie lub w zestawach z innymi akcesoriami ogrodniczymi dla najmłodszych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności związane z uprawą roślin.

Czytaj więcej

Grabki dla dzieci - co dla najmłodszych?

Zanim Twój maluch będzie w stanie korzystać z dużych grabi dziecięcych Wader, możesz sięgnąć po małe grabki do zabawy. Młodsze rodzeństwo zdecydowanie nie chce "próżnować", gdy starszy brat lub siostra pracują z rodzicami. Mniejsze plastikowe zabawki przeznaczone do piaskownicy wcale nie są gorsze niż te duże, bo producent zadbał o wysokiej jakości tworzywo, które sprawdzi się nie tylko na piasku. Produkty Wader istnieją na polskim rynku od ponad 30 lat i od początku niezmiennie otrzymują dobre opinie od zadowolonych rodziców!

Wszystkie zabawki tego producenta zostały bardzo dokładnie przemyślane oraz posiadają odpowiednie certyfikaty, dlatego gwarantują bezpieczeństwo dzieci w różnym wieku! To zdecydowanie jeden z najlepszych możliwych wyborów, jeśli chodzi o grabie dla dzieci na polskim rynku zabawek ogrodniczych.

Prace z dziećmi na działce trwają trochę dłużej, ale mogą być świetną zabawą! Daj dziecku grabie Wader i idźcie wspólnie odkrywać świat! Pogłębicie Waszą rodzinną więź oraz wiedzę o przyrodzie, a może nawet wpłyniecie pozytywnie na Wasze nawyki żywieniowe. Samodzielnie wyhodowana marchewka zawsze smakuje lepiej!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów