Wczytuję dane...

Taczki

Jeśli szukasz pomysłów na zabawę z dzieckiem na świeżym powietrzu, świetnym rozwiązaniem będą plastikowe taczki marki Wader. Posiadają one uchwyty dostosowane do małych rączek, zapobiegające wyślizgiwaniu się, a także duże, szerokie koła. Dzięki temu dzieci mogą prowadzić taczki w wygodny sposób. Są one doskonałe do przewożenia swoich ulubionych zabawek, pluszaków, lalek czy innych przedmiotów – listę ogranicza wyłącznie dziecięca wyobraźnia. Kto nie chciałby urządzać wyścigów zabawkowych taczek?

Taczki zabawkowe – dla kogo?

Taczki dobrze sprawdzą się dla maluszków, które już zaczęły chodzić, a także dla starszaków. Wspierają motorykę dużą i dziecięcą kreatywność. Na pewno spodobają się tym, którzy lubią aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu i chcą naśladować dorosłych w ich zajęciach. Maluchy mogą się poczuć jak mali ogrodnicy lub pracownicy budowy. To rewelacyjne rozwiązanie dla rodziców kilkulatków, którzy lubią prace w ogrodzie i chcieliby zarazić pasją swoje pociechy. Dla rodziców młodszych maluchów to ciekawa alternatywa na spacer – często dziecko kiedy czegoś się trzyma i może prowadzić, nie ucieka rodzicowi. Może też wtedy do taczki włożyć swoją ulubioną zabawkę, coś do picia i przekąskę – idealny zestaw na spacer. Nasze taczki dla dzieci "rosną" razem z nimi. Są odpowiednie dla maluchów w różnym wieku, dlatego zdecydowanie warto w nie zainwestować. Dzięki wysokiej jakości plastikowi przetrwają niejedno lato i niejedną zimę, zapewniając maluchom udaną zabawę.

Czytaj więcej

Taczki – idealne zabawki dla dzieci na każdą porę roku!

Wszystko zależy od wyobraźni Twojej i dziecka. Kiedy pozwala na to pogoda, taczki oczywiście idealnie sprawdzą się do zabawy na świeżym powietrzu – w ogrodzie, na placu zabaw czy plaży. Jednak nawet zimą mogą służyć do zabawy w domu lub zostać np. magazynem na śniegowe kule! Ilość pomysłów jest właściwie nieograniczona, a jakość taczek Wader pozwala na korzystanie z nich w każdych warunkach atmosferycznych.

Taczki plastikowe dla dzieci

Firma Wader dba o najwyższą jakość swoich produktów. Wszystkie zabawki w sklepie, również taczki plastikowe dla dzieci, posiadają odpowiednie certyfikaty, które gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. Nasz sklep cieszy się dobrymi opiniami klientów, którzy polecają nasze produkty ze względu na ich atrakcyjność i adekwatny stosunek ceny do jakości. Zawsze dbamy o komfort użytkowania zabawek, chcemy mieć pewność, że dajemy dzieciom i ich rodzicom gwarancję bezpieczeństwa.

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

W dniu 27-31.12.2021 -sklep nieczynny (inwentaryzacja) -można składać zamówienia - wysyłka w dniu 04.01.2022r.