Wczytuję dane...

Piaskownice

Ogród jest ulubionym miejscem letnich zabaw Twojego malucha i chcesz zapewnić mu dobrą, a zarazem bezpieczną zabawę? A może szukasz kreatywnego rozwiązania do domu? Niezależnie czy dopiero planujesz urządzać idealną przestrzeń dla dziecka, czy też szukasz jej uzupełnienia - jeżeli zależy Ci na uniwersalnym, bezpiecznym i jednocześnie kreatywnym dodatku, perfekcyjnym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojej pociechy jest piaskownica! Sprawdzi się zarówno w domu jak i na dworze. Możesz wypełnić ją wieloma różnymi rzeczami takimi jak: piasek, piasek kinetyczny, kulki do basenu lub woda. Dzięki tej ostatniej przemieni się ona w basen. Wybór, jaki gwarantuje firma Wader, zapewni możliwość dobrania odpowiedniego modelu i koloru w stosunku do potrzeb dziecka oraz możliwości przestrzennych.

Dlaczego warto wybrać piaskownicę?

Przede wszystkim piaskownice dla dzieci to zabawki ponadczasowe. Dają możliwość wymyślania niezliczonej ilości scenariuszy zabaw, a co za tym idzie, rozwijają kreatywność. Ponadto są nieodłącznym elementem dzieciństwa każdego z nas. Dzięki firmie Wader możesz zapewnić tę rozrywkę swojemu dziecku nie tylko na placu zabaw, ale również we własnym domu. Plastikowe piaskownice z pokrywą są zakupem na lata i gwarantują higieniczną przestrzeń do zabaw. Dzięki materiałom, z jakich są one wykonane, niezwykle łatwo utrzymać je w czystości.

Czytaj więcej

Dlaczego warto wybrać piaskownicę zamykaną?

Piaskownice przykrywane umożliwiają łatwe utrzymanie ich zawartości w czystości. Niezależnie czy wypełnisz je piaskiem, wodą czy też zdecydujesz się na piłeczki. Zamknięcie piaskownicy na dworze uniemożliwi zabrudzenie jej wnętrza przez zwierzęta lub warunki pogodowe. Wewnątrz zaś pozwoli na utrzymanie schludnego wyglądu i może również posłużyć jako skrytka na zabawki. Solidna konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo użytkowania, zaś plastikowa pokrywa higienę miejsca zabaw malucha.

Dlaczego firma Wader?

Jest to jedna z wiodących na rynku marek. Posiada odpowiednie certyfikaty gwarantujące bezpieczeństwo. Produkty wykonane są z najwyższej jakości atestowanego tworzywa bezpiecznego dla dzieci. Są odporne na warunki atmosferyczne. Są stabilne oraz poręczne. Od 2013 roku jest ona w 100% polską marką. Posiada wiele pozytywnych opinii zadowolonych klientów. Firma została niejednokrotnie uhonorowana różnymi nagrodami między innymi takimi jak: “Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich", “Gazela Biznesu" nadawany przez dziennik “Puls Biznesu" oraz “Superprodukt" przyznawana przez miesięcznik “Mam dziecko".

Sortuj według:
Wyświetl po produktów