Wczytuję dane...

Huśtawki

Huśtawka ogrodowa to specyficzna zabawka, która jest uwielbiana zarówno przez dzieci w każdym wieku, jak i przez nastolatków oraz dorosłych. W tej części naszego sklepu internetowego znajdziesz jedne z najlepszych huśtawek dedykowanych dla małych dzieci. Możesz zakupić u nas głównie produkty doświadczonej polskiej marki Wader. Niektóre huśtawki stworzone zostały przez firmę Dolu, ponieważ przedsiębiorstwo Wader stało się oficjalnym dystrybutorem tej marki. Huśtawki można zamocować w ogrodzie, na tarasie, a nawet w mieszkaniu! Nasza oferta skierowana jest zarówno do rodziców najmłodszych pociech, jak i do szkół oraz przedszkoli, które poszukują dobrej jakości wyposażenia.

Czytaj więcej

Jakość, wytrzymałość i bezpieczeństwo

Nasze plastikowe huśtawki są lekkie i łatwe w przenoszeniu. Produkty zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa, które jest odpowiednio zabezpieczone i nie stwarza żadnego zagrożenia nawet dla najmłodszych dzieci. Huśtawki zostały wyprodukowane zgodnie z wszelkimi normami i wymogami unijnymi. Materiał jest odporny na niekorzystne warunki pogodowe, a dzięki temu huśtawki nie zniszczą się w trakcie deszczowych dni czy też podczas chłodnych nocy. Produkty są łatwe w montażu i utrzymaniu czystości. Wszystkie nasze zabawki, w tym również huśtawki ogrodowe, wyposażone są w niezbędne certyfikaty, które gwarantują bezpieczeństwo w trakcie użytkowania. Nasze huśtawki posiadają odpowiednio wyprofilowane siedziska, aby zapewnić wygodę i komfort nawet podczas długiej zabawy. Produkty dla maluszków, które ukończyły już pierwszy rok życia, wyposażone są w dostosowane do wieku podwójne zabezpieczenie, czyli wygodne szelki i specjalną blokadę dopasowaną do konstrukcji. Każdy egzemplarz został starannie wykończony i nie posiada ostrych krawędzi.

Doskonała zabawa i rozwój najmłodszych!

Huśtawki to nie tylko źródło świetnej zabawy. Wspierają one rozwój najmłodszych dzieci. Maluszki pamiętają charakterystyczne kołysanie jeszcze z etapu ciąży. Kiedy mamusia chodziła i ruszała się, dziecko odczuwało huśtanie. Ten ruch bardzo dobrze kojarzy się naszym dzieciom i daje im poczucie bezpieczeństwa. Kolejnym pozytywnym faktem jest to, że huśtanie stymuluje układ przedsionkowy mózgu dziecka. Sprawia to, że maluszki są spokojniejsze, mniej płaczliwe, szybciej się uczą i potrafią lepiej się skoncentrować. Oprócz wielu korzyści rozwojowych zabawa na huśtawce to po prostu super zajęcie, które wszyscy miło wspominają z dzieciństwa. Dzięki naszym produktom dzieci wraz z rodzicami będą mogły miło spędzić czas na świeżym powietrzu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

W dniu 27-31.12.2021 -sklep nieczynny (inwentaryzacja) -można składać zamówienia - wysyłka w dniu 04.01.2022r.