Wczytuję dane...
Model: 41101
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja: 24 h
Wysyłka od: 19.99 zł
Producent: Wader
30,85
Opis produktu

Nowa seria Toys in Trends to niecodzienna oferta zabawek w oryginalnych wersjach kolorystycznych dostosowanych do najnowszych obowiązujących trendów aranżacji wnętrz. Stworzyliśmy cztery niepowtarzalne kolekcje zabawek dopasowane kolorystycznie do czterech magicznych pokojów dziecięcych o bajecznych nazwach: Różana Wata Cukrowa, Słoneczny Poranek, Szmaragdowa Komnata oraz Biszkoptowa Chmurka. Różana Wata Cukrowa to połączenie pastelowych odcieni brudnego i mlecznego różu, beżu i bieli, z którymi doskonale komponują się nasze zabawki: Gigant wywrotka, Kid Cars trio, Misiowa Piramidka, Kręgle, Serwis kawowy oraz Zamek zestaw do piasku.

Piramidki to jedne z pierwszych i podstawowych zabawek edukacyjnych małych dzieci.

Misiowa Piramidka w kolorze różowo- biało- beżowym składa się z podstawy ze słupkiem, na który dziecko nakłada różnej wielkości kółka, w kolejności od największego do najmniejszego, na końcu nakłada ostatni element, główkę misia, która wieńczy całą budowlę. Dziecko podczas zabawy ćwiczy precyzyjne ruchy dłoni, koordynację ręka-oko niezbędną do wykonywania podstawowych czynności oraz do nauki pisania i rozwija zmysł logicznego myślenia. W trakcie zabawy piramidką dziecko uczy się rozpoznawania kolorów i rozróżniania wielkości (małe, mniejsze, najmniejsze). Na kolorowych kółkach wchodzących w skład zestawu maluch będzie mógł potrenować umiejętność chwytania, tę bardzo podstawową, ale arcyważną umiejętność, dzięki której będzie mógł samodzielnie wykonywać wiele czynności takich jak np. picie czy jedzenie. Zestaw wyróżnia się jakością wykonania, oryginalną kolorystyką oraz estetycznym wyglądem.

Opis techniczny
  • Oryginalna kolorystyka różowa-biało-beżowa idealnie pasująca do pokoju dziecięcego w tej samej kolorystyce
  • Pełni funkcję zabawki oraz ozdoby pokoju jednocześnie.
  • Zabawka składająca się z 11 elementów: podstawki ze słupkiem, 8 kolorowych kółek i wierzchołka w kształcie głowy misia
  • Produkt dedykowany dzieciom 1+
  • Jedna z najbardziej popularnych i najbardziej znanych zabawek-pomocy edukacyjnych, która polecają i z której korzystają w swojej pracy pedagodzy i nauczyciele w żłobkach i przedszkolach
  • Rozwija wiele podstawowych umiejętności dzieci 1+ takich jak motorykę małą, sprawność ruchową, zręczność i precyzję ruchów. Wpływa również na rozwój logicznego myślenia i koncentracji.
KLIENCI KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, WYBRALI RÓWNIEŻ