Wczytuję dane...
Model: 43130
Realizacja: 24 h
Wysyłka od: 19.99 zł
Producent: Wader
39,00

Linia zabawek RePlay Sustainable od Wader Woźniak to nowość, która powstała z potrzeby zredukowania ilości plastiku na świecie, zmniejszenia śladu węglowego i zapewnienia naszym dzieciom lepszej przyszłości. Koncepcja produktów RePlay Sustainable opiera się na zasadzie Reuse, Recycle, Replay i oznacza, że nowa seria zabawek RePlay jest wykonana w całości z surowców pozyskanych z plastikowych odpadów konsumen­ckich, w zamkniętym procesie recyklingu z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Zestaw do herbaty Five o’clock z serii RePlay to niezastąpiona zabawka dla każdego dziecka, które lubi bawić się w odgrywanie ról. Idealnie nadaje się na kameralne spotkanie na herbatkę dla 6 osób, a mała gospodyni będzie mogła w zabawny sposób nauczyć się zasad etykiety i nakrycia stołu. Zestaw składa się z 19 elementów: dzbanka, 6 filiżanek, 6 talerzyków, 6 łyżeczek, elementy zestawu są w kolorach jasno i ciemnozielonym, zapakowane w piękne pudełko kraftowe. Zestaw jest starannie wykończony i bezpieczny w użytkowaniu – naczynia są dopuszczone do kontaktu z żywnością, można używać ich w kuchence mikrofalowej i myć w zmywarce.

Opis techniczny

  • w skład zestawu wchodzi 19 elementów: dzbanek, 6 filiżanek, 6 talerzyków, 6 łyżeczek. Elementy zestawu są w kolorach jasnozielonym i jasnoniebieskim zapakowane w pudełko kraftowe.
  • wszystkie elementy wykonane są z certyfikowanych, trwałych i bezpiecznych elementów wyprodukowanych zgodnie z normami unijnymi dzięki czemu są bezpieczne i nadają się do kontaktu z żywnością można używać ich w kuchence mikrofalowej i myć w zmywarce.
  • zestaw daje możliwość zabawy w grupie rówieśników, w rodzinie czy też w pojedynkę
  • zabawa z wykorzystaniem zestawu kawowego z serii RePlay pobudza wyobraźnię i twórcze myślenie dziecka, wspiera umiejętności społeczne, integrację z rówieśnikami oraz poprawia koordynację wzrokowo-ruchową, motorykę, umiejętności manualne i precyzję ruchów
  • odpowiedni dla dzieci 1+

 

 

KLIENCI KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, WYBRALI RÓWNIEŻ