Wczytuję dane...

Gry dla czterolatka

Dzieci są dla nas najważniejsze. Uwielbiamy odpowiadać na ich pytania, bawić się z nimi i poświęcać im każdą chwilę wolnego czasu. Pragnieniem każdego rodzica jest, żeby jego dziecko odkrywało świat, poszerzało swoją wiedzę, było kreatywne i błyskotliwe. Mądre zabawy w znaczący sposób się do tego przyczyniają. Dzieci uczą się myśleć logicznie, poszukują najlepszych rozwiązań, ćwiczą pamięć i refleks. A to wszystko ma ogromny wpływ na ich rozwój.

Gry są dobre na pogodę i niepogodę

Jeśli myślisz, że gry tradycyjne przeżyły już czasy swojej świetności i zastąpiły je gry komputerowe, to się bardzo myślisz. Coraz więcej rodziców sięga właśnie po gry, które nie tylko rozwijają myślenie, ale także są wspaniałą rozrywką dla całej rodziny. Grać można zawsze i wszędzie. Ta doskonała zabawa sprawdzi się w deszczowe dni, kiedy do domu zagląda nuda, w weekendy, gdy cała rodzina jest w komplecie czy wieczorami po kolacji, kiedy mamy czas na wspólne bycie ze sobą. Gry można zabrać także na piknik do lasu, nad wodę, do dziadków lub na działkę i grać w nie na świeżym powietrzu. Jest to wygodna forma rozrywki dla wszystkich członków rodziny. Gry sprawdzą się także w przedszkolach, świetlicach i szkołach.

Czytaj więcej

Jakie gry dla dzieci od 4. roku życia wybrać?

Myślisz, że czterolatek jest za mały żeby grać? Zaskoczę Cię, już trzylatki radzą sobie znakomicie z grami. Żeby gra sprawiła dobrą zabawę, należy stosować się do podstawowej zasady – musi być ona zawsze dostosowana do wieku graczy. Gry dla czterolatka będą się różnić od tych dla dziesięciolatka. Wybierając odpowiednią pamiętajmy, że powinna być ona interesująca dla naszego malucha, mieć atrakcyjną szatę graficzną i zawierać elementy rywalizacji. Takie właśnie produkty ma do zaoferowania producent gier Wader. Są one bezpieczne dla dzieci, ponieważ były testowane i posiadają odpowiednie certyfikaty. Spośród szerokiej oferty dostosowanej do wieku graczy, z łatwością wybierzemy gry dla 4 latka. Gdzie można kupić takie gry? Sklep internetowy z zabawkami dla dzieci to właściwe miejsce, w którym znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Strategiczna, przygodowe czy logiczna?

Jaką grę wybrać dla naszej pociechy? Wszystko zależy od zainteresowań dziecka. Jeśli chcesz swoje dziecko nauczyć analitycznego myślenia i samodzielności w podejmowaniu decyzji, doskonałym wyborem będzie gra „Pospiesz się kurierze”. Gracze muszą w jak najszybszym czasie dostarczyć paczki pod wskazane adresy. Po drodze napotykają szereg problemów i kłopotów, dzięki temu zabawa jest jeszcze większa. Wśród klientów przeważają opinie, że jest to świetna gra, a co więcej, cena jest także bardzo przystępna.

Ciekawym pomysłem dla naszego dziecka będzie także gra sensoryczna „ Poszukiwanie kształtów”. Dzięki niej nasz maluch ćwiczy wyobraźnię przestrzenną i zdolność koncentracji. Gra polega na szukaniu odpowiednich wzorów i dopasowywaniu elementów, a oprócz tego uczy spostrzegawczości i logicznego myślenia.

Wszystkie gry Wader budzą pozytywne emocje wśród dzieci, zapewniają im wspaniałą rozrywkę i dają dużo radości całej rodzinie. Jeśli zastanawiasz się, jakie mogą być najlepsze gry dla dzieci od 4. roku życia, to odpowiedz jest prosta – gry od firmy Wader.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów