Wczytuję dane...

Polecane zabawki do 50 zł

Ten tekst zawiera propozycje zabawek w atrakcyjnych cenach. Symboliczne 50 zł jest tutaj granicą. Dzięki temu otrzymasz inspirację do zakupów, niezależnie od tego czy jesteś rodzicem, czy masz zamiar w niedługim czasie obdarować dziecko w rodzinie lub gronie przyjaciół.

Dlaczego nie warto przepłacać?

Niestety pęd życia i technologia sprawia, że dzieci coraz częściej są obdarowywane zabawkami drogimi i elektronicznymi. Nie wpływa to korzystnie na ich rozwój, ponieważ ogranicza wyobraźnię i nie buduje świadomej kreatywności. Zabawki mogą być proste i dawać frajdę, a przy tym nie kosztować fortuny. Poniżej przykładowe zabawki do 50zł, które warto sprawdzić:

Zabawki do 50 zł dla maluszka

Zestawy Kids Cars, to zestawy samochodów tematycznych – w zależności od zainteresowań dziecka, można dobrać odpowiednie pojazdy. Do wyboru są samochody budowlane, straż pożarna, policja czy pogotowie. Zabawy autkami pobudzają wyobraźnię i pozwalają budować u dziecka poczucie empatii i otwartości na cudze potrzeby i krzywdy. Warto zbudować więź z maluchem poprzez wspólne spędzanie czasu. Zestawy są przewidziane dla dzieci, które skończyły pierwszy rok życia. Można je łączyć i wykorzystywać do kontaktu z innymi dziećmi i zabawy w grupie.

Zabawki ogrodowe to nie tylko klasyczne zabawki, które przybliżą maluchom, jak wyglądają prace ogrodowe, ale również przyjemne i bezpieczne mebelki, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane właśnie w ogrodzie przy cieplejszych temperaturach. Spokojniejsze dzieci mogą rozwijać wyobraźnię w niewielkiej piaskownicy. Dla bardziej aktywnych proponujemy taczkę w różnych kolorach. Warto dobierać zabawki w zależności od temperamentu dziecka.

Pierwsze klocki powinny być przede wszystkim duże i bezpieczne. Nie zaszkodzi jednak jeśli będą również ciekawe. Dzięki temu dziecko od najmłodszych będzie miało różne bodźce. Klocki Baby Blocks to różnorodne kształty, kolory i rozmiary, które idealnie się sprawdzą

Zabawki do 50 zł dla dziewczynki

Czy jest coś, co dziewczynki lubią bardziej od zabawy w dom? Zabawki z kategorii odgrywanie ról pozwalają dziecku na wchodzenie w różne role. Głównie dotyczą one środowiska domowego i pozwalają przełożyć na zabawę codzienne obowiązki. W tej kategorii nie zabraknie zestawów obiadowych czy mini kuchni.

Yummy Kitchen zestaw obiadowy - 45 zł


Zabawki do 50zł dla chłopca

Igracek to idealne zabawki dla chłopca, który skończył 3 latka. Można dowolnie komponować zestawy poprzez dopasowanie ludzików oraz samochodów. Wysoka jakość zabawek pozwoli im zachować trwałość na długie lata. Cała seria jest wymienna i może ze sobą świetnie współgrać. Dostępne są figurki kierowców poszczególnych pojazdów, takich jak kolektor odpadów, ciężarówka (również w wersji z wywrotką), straż pożarna, betoniarka. Igracek to najlepsze zabawki do 50zł, które możesz kupić dla dziecka. Są nie tylko bezpieczne, ale również pobudzają wyobraźnię i przy odpowiednim wsparciu dorosłych pozwalają rozbudzić kreatywność malucha.

Multigo Build betoniarka z kierowcą Igracek - 53 zł

Middle Truck to seria nieco większych samochodów firmy Wader. Wysokiej jakości materiały pozwalają na bezpieczną zabawę i urozmaicenie zabawy, np. przez używanie podnośników (w zależności od rodzaju samochodu).

Middle Truck dźwig yellow w kartonie - 52 zł

Jak widzisz, zabawki do 50zl, które są na rynku, w niczym nie ustępują tym droższym. Dzięki takim zakupom można rozwijać pasje
i wyobraźnię dziecka. Należy jednak pamiętać o dopasowaniu prezentu do wieku i indywidualnych preferencji maluszka.


Zespół e-zabawka24.pl