Wczytuję dane...
Model: 35373
Wysyłka od: 9.99 zł
Producent: Wader

Prezentowany zestaw Tech Truck zawiera dwa samochody budowlane - wywrotkę i ładowarkę. Oba pojazdy są lekkie i zwrotne oraz w atrakcyjnej kolorystyce.

  • Pojazd śmieciarka z serii Tech Truck ma długość 26 centymetrów i jest wyposażony w kontener na śmieci, ruchomy podnośnik umożliwiający jego opróżnianie oraz otwieraną tylną klapę.
  • Ładowarka ma długość 27 centymetrów, jej ruchoma łyżka może służyć jako ładowarka oraz jako spychacz. Auto pomoże maluchowi załadować i przewozić materiały budowlane czy też wstępnie wyrównać teren na budowie.

Dwa samochody to podwójna radość i spełnienie marzeń każdego małego wielbiciela pojazdów mechanicznych. Taki zestaw idealnie spełni swoje zadanie podczas zabawy w domu, na plaży lub piaskownicy. Wysoka jakość wykonania i bezpieczne tworzywo sprawiają, że zabawki są bardzo wytrzymałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Pojazdy nie posiadają ostrych kantów ani brzegów, a wszystkie elementy są ze sobą trwale połączone, co sprawia, że zabawka nadaje się już dla najmłodszych dzieci (1+). Niewątpliwą zaletą produktu jest również jego opakowanie - atrakcyjnie zaprojektowany karton z okienkiem, przyciągnie uwagę malucha, jak również zachęci do zakupu zabawki na prezent.

Zabawa samochodami z serii Tech Truck ma wpływ na wszechstronny rozwój dziecka. Dziecko manipulując przedmiotami rozwija umiejętności motoryczne, precyzję ruchów i koordynację wzrokowo-ruchową. To pobudza logiczne i przyczynowo - skutkowe myślenie oraz zmysł obserwacji. Zabawa w odgrywanie ról rozwija kreatywność, wyobraźnię i empatię oraz szacunek dla różnych zawodów. Dziecko uczy się poznawania otaczającego świata, a podczas takiej zabawy rozwija się w nim zaangażowanie i potrzeba dalszego odkrywania. Ponadto ten rodzaj zabawy uczy maluchy współdziałania, komunikowania się oraz umiejętności wysławiania. A to wszystko podczas beztroskiej i pasjonującej zabawy!

Opis techniczny:

  • zestaw zawiera dwa samochody budowlane: śmieciarkę (długość 26 cm) i ładowarkę (długość 27 cm)
  • śmieciarka wyposażona jest w kontener na śmieci, ruchomy podnośnik umożliwiający jego opróżnianie oraz otwieraną tylną klapę.
  • ładowarka posiada ruchomą łyżkę
  • produkt wykonany z wysokiej jakości, trwałego tworzywa bezpiecznego dla dzieci
  • kartonowe opakowanie z okienkiem
  • zabawa produktem stymuluje wszechstronnie rozwój dziecka, pobudza jego wyobraźnię, rozwija umiejętności motoryczne, precyzję ruchów i koordynację wzrokowo-ruchową, logiczne i przyczynowo-skutkowe myślenie oraz zmysł obserwacji
  • przeznaczony dla dzieci 1+
  • wymiary opakowania 14,5 x 35,5 x26,0 cm
KLIENCI KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, WYBRALI RÓWNIEŻ