Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja: 24
31,25
Opis produktu

Nowa seria Toys in Trends to niecodzienna oferta zabawek w oryginalnych wersjach kolorystycznych dostosowanych do najnowszych obowiązujących trendów aranżacji wnętrz. Stworzyliśmy cztery niepowtarzalne kolekcje zabawek dopasowane kolorystycznie do czterech magicznych pokojów dziecięcych o bajecznych nazwach: Różana Wata Cukrowa, Słoneczny Poranek, Szmaragdowa Komnata oraz Biszkoptowa Chmurka. Słoneczny Poranek to połączenie pastelowych odcieni słonecznej żółci, szarości, bieli i delikatnego seledynu, z którymi doskonale komponują się nasze zabawki: Gigant wywrotka, Kid Cars trio, Misiowa Piramidka, Kręgle, Serwis kawowy oraz Zamek zestaw do piasku.

Zestaw do gry w kręgle w kolorze żółto-biało-szarym to fantastyczny sposób na wspólną zabawę. W zestawie znajduje się 9 różnokolorowych kręgli i 2 piłeczki. Całość jest starannie wykonana z bezpiecznych dla dzieci i trwałych materiałów. Gra w kręgle z serii Toys in Trends od Wader pobudzi wyobraźnię najmłodszych, rozwinie ich umiejętności motoryczne i manualne, precyzję ruchów, koordynację wzrokowo-ruchową i równowagę. Zabawa ma również pozytywny wpływ na myślenie przestrzenne i rozwija umiejętność oceny odległości, uczy również dyscypliny oraz koncentracji. Zapraszając do zabawy kolegów i koleżanki nasza pociecha już od najmłodszych lat będzie mogła integrować się z rówieśnikami rozwijając swoje kompetencje społeczne. Najmłodsi będą mogli nauczyć się zasad gry w kręgle opartych na uczciwej rywalizacji.

Opis techniczny
  • oryginalna kolorystyka żółto-biało-szara idealnie pasująca do pokoju dziecięcego w tej samej kolorystyce
  • pełni funkcję zabawki oraz ozdoby pokoju jednocześnie.
  • komplet zawiera 9 różnokolorowych kręgli i 2 piłeczki
  • zestaw starannie wykonany, lekki i wytrzymały, z materiałów bezpiecznych dla dzieci
  • gra w kręgle pobudzi wyobraźnię najmłodszych, rozwinie ich umiejętności motoryczne i manualne, precyzję ruchów, koordynację wzrokowo-ruchową, równowagę oraz myślenie przestrzenne i umiejętność oceny odległości, uczy dyscypliny i koncentracji
  • przeznaczone dla dzieci 1+