Wczytuję dane...
Model: 41123
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja: 24 h
Wysyłka od: 19.99 zł
Producent: Wader
18,27
Opis produktu

Nowa seria Toys in Trends to niecodzienna oferta zabawek w oryginalnych wersjach kolorystycznych dostosowanych do najnowszych obowiązujących trendów aranżacji wnętrz. Stworzyliśmy cztery niepowtarzalne kolekcje zabawek dopasowane kolorystycznie do czterech magicznych pokojów dziecięcych o bajecznych nazwach: Różana Wata Cukrowa, Słoneczny Poranek, Szmaragdowa Komnata oraz Biszkoptowa Chmurka. Słoneczny Poranek to połączenie pastelowych odcieni słonecznej żółci, szarości, bieli i delikatnego seledynu, z którymi doskonale komponują się nasze zabawki: Gigant wywrotka, Kid Cars trio, Misiowa Piramidka, Kręgle, Serwis kawowy oraz Zamek zestaw do piasku.

Serwis kawowy z serii Toys in Trends w kolorze żółto-biało-szarym to niezastąpiona zabawka dla każdego dziecka, które lubi bawić się w odgrywanie ról. Idealnie nadaje się na kameralne spotkanie na herbatkę dla 6 osób, a mała gospodyni będzie mogła w zabawny sposób nauczyć się zasad etykiety i nakrycia stołu. Zestaw składa się z 19 elementów: dzbanka, 6 filiżanek, 6 talerzyków, 6 łyżeczek. Zestaw jest starannie wykończony i bezpieczny w użytkowaniu – naczynia są dopuszczone do kontaktu z żywnością, można używać ich w kuchence mikrofalowej i myć w zmywarce.

Opis techniczny
  • oryginalna kolorystyka żółto-biało-szara idealnie pasująca do pokoju dziecięcego w tej samej kolorystyce
  • pełni funkcję zabawki oraz ozdoby pokoju jednocześnie.
  • w skład zestawu wchodzi 19 elementów: dzbanek, 6 filiżanek, 6 talerzyków, 6 łyżeczek.
  • wszystkie elementy wykonane są z certyfikowanych, trwałych i bezpiecznych elementów wyprodukowanych zgodnie z normami unijnymi dzięki czemu są bezpieczne i nadają się do kontaktu z żywnością można używać ich w kuchence mikrofalowej i myć w zmywarce.
  • zestaw daje możliwość zabawy w grupie rówieśników, w rodzinie czy też w pojedynkę
  • zabawa z wykorzystaniem serwisu kawowego z serii Toys in Trends pobudza wyobraźnię i twórcze myślenie dziecka, wspiera umiejętności społeczne, integrację z rówieśnikami oraz poprawia koordynację wzrokowo-ruchową, motorykę, umiejętności manualne i precyzję ruchów.
  • przeznaczone dla dzieci 1+

 

 

 

KLIENCI KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, WYBRALI RÓWNIEŻ