Wczytuję dane...
Realizacja: 24
20,00

Linia zabawek RePlay Sustainable od Wader Woźniak to nowość, która powstała z potrzeby zredukowania ilości plastiku na świecie, zmniejszenia śladu węglowego i zapewnienia naszym dzieciom lepszej przyszłości. Koncepcja produktów RePlay Sustainable opiera się na zasadzie Reuse, Recycle, Replay i oznacza, że nowa seria zabawek RePlay jest wykonana w całości z surowców pozyskanych z plastikowych odpadów konsumen­ckich, w zamkniętym procesie recyklingu z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Kubeczki piramidka edukacyjna z serii RePlay to zabawka wszechstronna, której siła kryje się w prostocie, dając tym samym szerokie pole do rozwoju wyobraźni i kreatywności. Osiem kubeczków edukacyjnych w wyjątkowych kolorach, różnej wielkości ze specjalnymi wgłębieniami, które ułatwiają nakładanie ich na siebie i ułożenie stabilnej wieży. Produktem można bawić się na wiele sposobów - można układać kubeczki jeden na drugim, wkładać kubeczki jeden w drugi, można też przesypywać różne produkty pomiędzy kubeczkami co wpływa na rozwój sensoryczny. Dzięki temu, że kubeczki są w różnych kolorach maluch uczy się je rozpoznawać.

Opis techniczny

  • zabawka składa się z 8 różnokolorowych kubeczków
  • podczas zabawy piramidką, dzieci rozwijają motorykę małą, wyobraźnię przestrzenną, kreatywność
  • podczas zabawy dziecko uczy się sortować wielkości i je rozróżniać (małe, większe, największe)
  • produkt wykonany w całości z wysokiej jakości surowców pozyskanych z plastikowych odpadów konsumen­ckich, w zamkniętym procesie recyklingu z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • przeznaczony dla dzieci 1+