Wczytuję dane...
Model: 43310
Wysyłka od: 19.99 zł
Producent: Wader

Linia zabawek RePlay Sustainable od Wader Woźniak to nowość, która powstała z potrzeby zredukowania ilości plastiku na świecie, zmniejszenia śladu węglowego i zapewnienia naszym dzieciom lepszej przyszłości. Koncepcja produktów RePlay Sustainable opiera się na zasadzie Reuse, Recycle, Replay i oznacza, że nowa seria zabawek RePlay jest wykonana w całości z surowców pozyskanych z plastikowych odpadów konsumen­ckich, w zamkniętym procesie recyklingu z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Domino edukacyjne z serii RePlay to zabawka wszechstronna, której siła kryje się w prostocie, dając tym samym szerokie pole do rozwoju wyobraźni i kreatywności. Składa się z 4 elementów o wyrazistej, przyciągającej wzrok kolorystyce, które z jednej strony posiadają wypukły kształt, a z drugiej otwór. Zadaniem malucha jest operowanie wszystkimi czterema elementami w taki sposób, aby poprawnie dopasować kształty do otworów. W tej zabawie kluczowe jest trenowanie logicznego myślenia, koncentracji i pamięci jak również motoryki małej.

Zabawka wykonana jest w całości z wysokiej jakości surowców pozyskanych z plastikowych odpadów konsumen­ckich, w zamkniętym procesie recyklingu z wykorzystaniem najnowszych technologii i charakteryzujących się odpornością na warunki atmosferyczne, dzięki czemu zabawka idealnie spełni swoje zadanie na plaży, w domu czy w piaskownicy. Powierzchnie produktu są gładkie i przyjemne w dotyku, dostosowane do rączek najmłodszych dzieci co sprawia, że zabawka idealnie nadaje się już dla najmłodszych dzieci (1+).

Opis techniczny

  • zabawka składa się z 4 różnokolorowych elementów domina
  • podczas zabawy, dzieci rozwijają motorykę małą, wyobraźnię przestrzenną, kreatywność
  • zabawka uczy się rozróżniania kształtów i dopasowywania elementów do siebie.
  • produkt wykonany w całości z wysokiej jakości surowców pozyskanych z plastikowych odpadów konsumen­ckich, w zamkniętym procesie recyklingu z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • przeznaczony dla dzieci 1+

 

 

KLIENCI KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, WYBRALI RÓWNIEŻ