Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja: 24
115,00
Opis produktu

Nowa seria Toys in Trends to niecodzienna oferta zabawek w oryginalnych wersjach kolorystycznych dostosowanych do najnowszych obowiązujących trendów aranżacji wnętrz. Stworzyliśmy cztery niepowtarzalne kolekcje zabawek dopasowane kolorystycznie do czterech magicznych pokojów dziecięcych o bajecznych nazwach: Różana Wata Cukrowa, Słoneczny Poranek, Szmaragdowa Komnata oraz Biszkoptowa Chmurka.

Biszkoptowa Chmurka to połączenie pastelowych odcieni jasnego beżu, mlecznej szarości oraz bieli, z którymi doskonale komponują się nasze zabawki.

W skład Zestawu Zabawek Ogólnorozwojowych 5 elementów z serii Biszkoptowa Chmurka wchodzą:

 • Autka Kid Cars Trio: lokomotywa, wagonik, garbus
 • Misiowa piramidka 11 el.
 • Zestaw do gry w kręgle 11 el.
 • Serwis Kawowy 19 el.
 • Zestaw do piasku zamek 6 el.

BISZKOPTOWA CHMURKA KID CARS TRIO

Zestaw autek Kid Cars Trio w kolorach jasnego beżu, mlecznej szarości oraz bieli to ulubiona zabawka dla najmłodszych miłośników motoryzacji. Zestaw składa się z trzech modeli: garbusa, lokomotywy i wagonika. Pojazdy mają tylko 10 cm i dlatego doskonale mieszczą się w małych rączkach. Dodatkowo mają opływowe kształty i wyjątkowe kolory, są zróżnicowane tematycznie więc można się nimi bawić na wiele sposobów. Garbus to autko osobowe, lokomotywa zaprasza w podróż pociągiem a doczepiony do niej wagon pozwala zabrać na przejażdżkę więcej pasażerów.

BISZKOPTOWA CHMURKA MISIOWA PIRAMIDKA 11 EL.

Piramidki to jedne z pierwszych i podstawowych zabawek edukacyjnych małych dzieci.

Misiowa Piramidka w kolorze jasnego beżu, mlecznej szarości oraz bieli, składa się z podstawy ze słupkiem, na który dziecko nakłada różnej wielkości kółka, w kolejności od największego do najmniejszego, na końcu nakłada ostatni element, główkę misia, która wieńczy całą budowlę. Dziecko podczas zabawy ćwiczy precyzyjne ruchy dłoni, koordynację ręka-oko niezbędną do wykonywania podstawowych czynności oraz do nauki pisania i rozwija zmysł logicznego myślenia.

BISZKOPTOWA CHMURKA ZESTAW DO GRY W KRĘGLE 11 EL.

Zestaw do gry w kręgle w kolorach jasnego beżu, mlecznej szarości oraz bieli to fantastyczny sposób na wspólną zabawę. W zestawie znajduje się 9 różnokolorowych kręgli i 2 piłeczki. Całość jest starannie wykonana z bezpiecznych dla dzieci i trwałych materiałów. Gra w kręgle pobudzi wyobraźnię najmłodszych, rozwinie ich umiejętności motoryczne i manualne, precyzję ruchów, koordynację wzrokowo-ruchową i równowagę.

BISZKOPTOWA CHMURKA SERWIS KAWOWY 19 EL.

Serwis kawowy z serii Toys in Trends w kolorach jasnego beżu, mlecznej szarości oraz bieli to niezastąpiona zabawka dla każdego dziecka, które lubi bawić się w odgrywanie ról. Idealnie nadaje się na kameralne spotkanie na herbatkę dla 6 osób, a mała gospodyni będzie mogła w zabawny sposób nauczyć się zasad etykiety i nakrycia stołu. Zestaw składa się z 19 elementów: dzbanka, 6 filiżanek, 6 talerzyków, 6 łyżeczek. Zestaw jest starannie wykończony i bezpieczny w użytkowaniu – naczynia są dopuszczone do kontaktu z żywnością, można używać ich w kuchence mikrofalowej i myć w zmywarce.

BISZKOPTOWA CHMURKA ZAMEK ZESTAW DO PIASKU 6 EL.

Zestaw do piasku Zamek z serii Toys in Trends w kolorach jasnego beżu, mlecznej szarości oraz bieli spodoba się wszystkim miłośnikom twórczej zabawy w piasku. W skład zestawu wchodzi 6 elementów: oryginalne wiaderko w kształcie zamku, grabki, łopatka, sitko, foremka w kształcie rozgwiazdy oraz stateczek .

Opis techniczny
 • Zabawki w oryginalnych kolorach: połączenie jasnego beżu, mlecznej szarości oraz bieli idealnie pasujące do pokoju dziecięcego w tej samej kolorystyce
 • Pełnią funkcję zabawek oraz ozdoby pokoju jednocześnie.
 • Produkty przeznaczone dla dzieci 1+
 • Rozwijają wiele podstawowych umiejętności dzieci 1+ takich jak: motoryka mała, zręczność i precyzja ruchów, koordynacja wzrokowo-ruchowa i równowaga. Wpływają również na rozwój logicznego myślenia i koncentracji, mają pozytywny wpływ na myślenie przestrzenne, uczą dyscypliny oraz koncentracji. Zapraszając do zabawy kolegów i koleżanki dziecko integruje się z rówieśnikami rozwijając swoje kompetencje społeczne.
 • Zabawki wykonane są z najwyższej jakości, certyfikowanych materiałów bezpiecznych dla dzieci, charakteryzujących się odpornością na warunki atmosferyczne.
 • Zestaw zapakowany jest w ozdobny karton o wymiarach 38 x 38 x 18cm