Wczytuję dane...

TOP5 propozycji zabawek dla dziewczynek i chłopców

TOP5 propozycji zabawek dla dziewczynek i chłopców

Przy każdej okazji zastanawiasz się, która zabawka dla dziecka będzie strzałem w dziesiątkę? Najlepiej zdecyduj się na producenta, który zapewnia wysoką jakość i potrzebne certyfikaty.Takie zabawki dla dziewczynek i chłopców oferuje marka Wader.

  1. Middle Truck Śmieciarka

Śmieciarka – zabawka dla dzieci? Wśród maluchów nie brakuje fanów tych pojazdów, a Middle Truck będzie dla nich spełnieniem marzeń. Jest przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia, ma 42 cm długości i prawdziwy kontener. Ruchome elementy z tyłu pojazdu zachowują się tak, jak w rzeczywistości. Kontener można więc zamontować na uchwytach i wysypać jego zawartość. Te śmieciarki zabawki dla dzieci są też bardzo kolorowe i solidne.

  1. Play TracksGarage Parking Wielopoziomowy

Duży parking wielopoziomowy – zabawka idealna także dla dziewczynek. System dróg w parkingu po złożeniu osiąga długość ponad 9 metrów. Jako dodatek otrzymasz także pięć pojazdów. Zabawka Play TracksGarage parking to przede wszystkim mocna i łatwa w złożeniu konstrukcja. Ozdobiona naklejkami i znakami zapewni zabawę przez długie godziny. Produkt odpowiedni dla dzieci w wieku powyżej 3 lat.

  1. Klocki Middle Blocks Super Big 140 elementów

Ogromny zestaw klocków MiddleBlocks– nadaje się już dla rocznych dzieci. W zestawie 140 kolorowych, dużych i bezpiecznych elementów o różnych kształtach, a do tego naklejki. Klocki to zabawki dla dziewczynek i chłopców, które wspierają ich rozwój. Od małej motoryki po kreatywność i myślenie przestrzenne. Klocki Blocks są na tyle duże, że nie da się ich połknąć.

  1. Play House Domek dla lalek

Śliczny domek dla lalek w kompaktowym rozmiarze. Został w pełni wyposażony w meble i akcesoria, co znacznie rozszerza możliwości zabawy. Lale mogą od razu się wprowadzać! Mimo wielu elementów zadbano o bezpieczeństwo maluchów i wszystkie materiały są wysokiej jakości. Ten domek dla lalek ma także dwuletnią gwarancję.

  1. Gigant Truck Wywrotka

Myślisz, że zabawka - parking jest super? To spójrz na tę wywrotkę – jest ogromna! Ma aż 55 cm długości i ponad 36 cm wysokości, a jej udźwig wynosi 150 kg. Dzięki temu, oprócz zwykłej zabawy ciężarówką, Gigant Truck daje nowe możliwości. Można go używać jako pchacz przy nauce chodzenia. Dziecko może także usiąść w wywrotce i sobie pojeździć. Tak mocna konstrukcja pozwala puścić wodze fantazji. Wywrotka jest bardzo bezpieczna, dlatego można ją podarować nawet rocznemu dziecku i może posłużyć nawet przez kilka lat. Te wszystkie cechy sprawiają, że Gigant Truck Wywrotka znalazła się na pierwszym miejscu w zestawieniu TOP 5 zabawek dla dzieci.

GIGANT TRUCK WYWROTKA dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: żółto-niebieskiej i różowej.