Wczytuję dane...

5 prezentów pod choinkę '22

Wielkimi krokami zbliżają się Święta! Ten magiczny okres w roku to czas obdarowywania innych wszystkim co najlepsze - domowym ciepłem, miłością, ale i prezentami! Dla Was przygotowaliśmy kilka propozycji, by ułatwić wybór spośród tylu produktów.

1. Na pierwszy ogień idzie produkt z kategorii GRY I ZABAWY, a mianowicie CZTERY PORY ROKU. Przeznaczona dla dzieci powyżej drugiego roku życia, zapewnia przyjemną rozgrywkę dla 1 - 2 osób. Co oznacza, że po opanowaniu zasad dziecko może samo eksplorować fascynujące światy każdej z pór roku.

2. Dla dzieci, które bacznie obserwują wszystkich członków rodziny i lubią odgrywać różne role, zdecydowanie polecamy DOMEK PLAY HOUSE. Z dwoma piętrami, mebelkami i wspaniałymi kolorami zachwyci nie jedno dziecko.

3. Jeżeli jednak nasi ukochani są bardziej zainteresowani światem poza domem, przygotowaliśmy różne zwierzaki z serii SAFARI BABY BLOCKS. Majestatyczny słoń, a może budzący respekt lew? Na pewno znajdziecie odpowiednie zestawy dla swojego młodego odkrywcy!

4. A może coś dla fanów sportów i zabaw ruchowych? Tak się składa, że KREGLI mamy nie jeden, nie dwa, a cztery zestawy. Wszystko po to by każdy znalazł coś dla siebie :D

5. Na koniec - dla młodych pasjonatów motoryzacji - GARAŻ WIELOPOZIOMOWY.  Jeden z najbardziej znanych produktów marki Wader, przyniesie ogromne ilości zabawy zarówno z montażu, jak i zabawy zestawem.

Zespół e-zabawka24