Wczytuję dane...

Ranking najlepszych zabawek ogrodowych dla dzieci

Zabawki ogrodowe – niezbędne dla Twojego dziecka

Ruch na świeżym powietrzu jest niezbędny dla właściwego rozwoju dzieci. Kształtuje ich sprawność fizyczną i pomaga wzmacniać odporność. Jeśli brakuje Ci czasu, żeby zabierać często swoją pociechę na długie spacery, być może masz to szczęście, że posiadasz ogród lub balkon. Odpowiedni dobór zabawek do ogrodu dla chłopca i dziewczynki pozwoli Ci na chwilę wytchnienia, podczas gdy dzieci będą zadowolone szaleć na świeżym powietrzu. Zabawki sprawdzą się również na balkonie lub na wakacyjnym wyjeździe. Zabawa w piasku, błocie i wodzie jest ważna dla odpowiedniej integracji sensorycznej. Zastanawiasz się nad wyborem zabawek do ogrodu? Ranking z pewnością pomoże Ci trafić w dziesiątkę.

Zabawki ogrodowe dla dzieci - ranking

  1. Konewka 0,5 litra WADER

Konewka 0,5 litra  WADER 73400

Mała rzecz, a cieszy. Bez względu na to czy szukasz zabawek do ogrodu dla dziewczynki, czy chłopca, konewka sprawdzi się zawsze. Dzieci wprost kochają wodę, a jeszcze bardziej błoto. Piaskownica wyposażona w konewkę sprawi, że zestaw zabawek do ogrodu dla dzieci będzie kompletny. Polewanie wodą babek jest świetną zabawą, a latem może przynieść dodatkową ochłodę. Ze względu na jej niewielkie rozmiary łatwo zabierzesz ją również nad jezioro lub morze. Jeśli zatem brakuje Ci tej jednej rzeczy, koniecznie uzupełnij swój zestaw.

  1. Piaskownica do piasku, wody DOLU

Piaskownica do PIASKU, WODY Wader DL3045 - Różowa

Bez piaskownicy trudno wyobrazić sobie ogród przyjazny maluchom. To tam uwielbiają przesiadywać najmłodsze dzieci, a starsze budują skomplikowane konstrukcje – zamki i tunele. Piaskownica sprawdzi się też doskonale jako mały basen w gorące dni. Ze względu na swoje gabaryty może być również z powodzeniem wykorzystywana na balkonie, gdzie pod czujnym okiem rodzica dziecko może bawić się w najlepsze. W domu natomiast można do niej wrzucić kulki i cieszyć się tak zwanym suchym basenem.

  1. Paw Patrol wózek do piasku WADER

Paw Patrol zestaw do piasku duży (WADER 81170 ,81123)

Dzieci uwielbiają przewozić swoje zabawki oraz piasek, z zestawem WADER będzie to dla nich łatwe i przyjemne. Zawiera on niezbędne elementy, które gwarantują dobrą zabawę – wózek, sitko, łopatkę, grabki, konewkę i foremki. Nadruk z postaciami z serialu Psi Patrol sprawia, że może to być ulubiony zestaw zabawek do ogrodu dla chłopca i dziewczynki.

  1. Stolik z zabawkami do piasku i wody Wader

Stolik to jedna z najciekawszych zabawek ogrodowych, dzięki swojej konstrukcji umożliwia świetną zabawę zarówno z piaskiem, jak i wodą oraz błotem. Twój ogród może stać się magicznym miejscem dla Twoich dzieci, a stolik będzie kuchnią, piekarnią czy lodziarnią. Duży stolik umożliwia również zabawę z rówieśnikami, która kształtuje kompetencje społeczne i jest dużo ciekawsza i bardziej rozwijająca, niż zabawa w pojedynkę.

  1. Komplet do piasku 12 el. WADER

Komplet do piasku 12 el. - Wader 75033

Jeśli szukasz jednego zestawu, dzięki któremu zabawa w ogrodzie z pewnością będzie udana, z pewnością sprawdzi się komplet, który zawiera kilka foremek, wiaderko, grabki, łopatkę, konewkę, a także ciekawy młynek do piasku. Słowem – wszystko, co konieczne do dobrej zabawy w piaskownicy. Zestaw może być używany w ogrodzie, osiedlowej piaskownicy lub na balkonie, łatwo go również zabrać ze sobą na wakacje nad morze.