Wczytuję dane...

Zabawa w dom - jakie zabawki wybrać dla dziecka?

Zabawa w dom - jakie zabawki wybrać dla dziecka?

Aby rozrywka trwała długo i nadal była ekscytująca, potrzebne są odpowiednie rekwizyty. Mogą to być zwykłe rzeczy codziennego użytku. Jednak, by prawdziwe naczynia nie uległy zniszczeniu, warto wyposażyć dzieci w bezpieczne zabawki, dzięki którym wspólne spędzanie czasu z rówieśnikami będzie jeszcze przyjemniejsze.

Jakie wybrać zabawki dla dziecka 3- i 4-letniego?

Dzieci trzyletnie i czterolatki bawią się w sposób najbardziej realny, czyli wkładają sztućce do buzi, kiedy udają spożywanie posiłku, obliżą łyżeczkę, przykładają filiżankę do ust, kiedy udają, że piją herbatę lub ugotują obiad w zestawie złożonym z plastikowych naczyń. Dzieci mają bardzo bogatą wyobraźnię, którą wykorzystują do wymyślania przeróżnych zabaw. By była ona jeszcze bardziej urozmaicona, warto zdecydować się na zakup plastikowych naczyń, takich jak np. zestaw kawowy Coffe Time. 

Serwis ten składa się ze stolika, dzbanuszka, kubków oraz łyżeczek. Idealnie sprawdzi się podczas zabawy w dom. W przypadku 3-
i 4-latków należy zadbać o duże rekwizyty, które będą w pełni bezpieczne.

 
              Coffe Time zestaw kawowy duży WADER

Zabawki do zabawy w dom dla dzieci starszych

U starszych dzieci bawienie się w dom wciąż jest atrakcyjne i mogą im do tego posłużyć te same zabawki co dzieciom młodszym. Oprócz wszelkich garnków, kuchenek, piekarników i zastawy stołowej, można urozmaicić dzieciom zabawę, kupując wózek piknikowy renomowanego producenta Wader. W koszyczku piknikowym na kółkach zmieszczą się wszystkie niezbędne rzeczy, dzięki którym będzie można urządzić przyjęcie także na świeżym powietrzu.

Z reguły maluchy mają bardzo dużą frajdę, gdy mogą na talerzykach położyć prawdziwe ciasteczka, do plastikowej miseczki wlać prawdziwy kisiel, a do kubka kakao lub sok. Zwykłe zabawki nabiorą wówczas jeszcze większego znaczenia. W naszym sklepie znajdziesz różnego rodzaju zestawy plastikowych naczyń przeznaczonych do zabawy w dom. Niektóre z nich składają się nawet z 60 elementów! Garnki, patelnie, kubeczki, miseczki, talerzyki, łyżeczki – znajdziesz w nich wszystkie niezbędne przedmioty.

Dzieci mogą wykorzystać także inne zabawki do zabawy w dom, na przykład domek dla lalek, o którym marzy każda dziewczynka. Chłopcom z pewnością spodobają się zestawy małego majsterkowicza, które umożliwią mu naśladowanie prawdziwego fachowca. Wybór jest bardzo duży. Jeżeli szukasz odpowiednich dla dzieci zabawek, które są dla nich w pełni bezpieczne, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu.


Jakie wybrać zabawki dla dziecka, by były dla niego bezpieczne?

Warto zwracać uwagę na to, od jakiego producenta pochodzą zabawki i czy mają niezbędne certyfikaty. Co więcej, powinny być bezpieczne, wykonane wyłącznie wysokiej jakości i nieuczulających materiałów. Zabawki producenta Wader posiadają odpowiednie certyfikaty i są bezpieczne dla dzieci.

Zespół e-zabawka24.pl