Wczytuję dane...

Gry i zabawki do przedszkola - propozycje

Gry i zabawki do przedszkola - propozycje

Klocki - pobudzenie kreatywności

W przedszkolu spotykają się dzieci w podobnym wieku, ale często o zupełnie różnych zainteresowaniach. Ważnym zadaniem, jakie stoi przed osobami prowadzącymi żłobki czy przedszkola, jest zapewnienie maluchom różnorodnych zabawek wysokiej jakości. Każde dziecko musi bowiem znaleźć coś dla siebie. Znakomitym wyborem są różnego rodzaju klocki i puzzle.

Zabawki do przedszkola powinny także rozwijać zdolności manualne, wyobraźnię przestrzenną oraz kreatywność. Tradycyjne, duże klocki dają wiele możliwości ich układania. Można z nich budować zamki, domy i znacznie więcej. Dobrze sprawdzą się również klocki jeżyki. Ich charakterystyczne wypustki dodatkowo wspierają integrację sensoryczną dzieci, poza tym są po prostu przez nie uwielbiane. Maluchy zachwycą się także z pewnością wszelkimi grami dla dzieci, np. kręglami. W naszym sklepie znajdziesz ich ogromny wybór - żadne dziecko nie będzie się z nimi nudzić.

Garaże i trasy - dla dziewczynek i chłopców

Ciekawe zabawki do przedszkola powinny nieco różnić się też od tych, które dzieci najczęściej posiadają już w domu. Sprawdzą się więc tutaj wszelkie gry i przedmioty, które zajmują sporą powierzchnię - nie każdy posiada w domu na nie miejsce. Kilkupiętrowe trasy, kolejki i garaże zaangażują do zabawy całą grupę dzieci. Duży garaż z windą o długości 7,2 m oraz 3 piętrach to propozycja wprost idealna właśnie do przedszkola. Budowa takiej trasy zajmie trochę czasu i przede wszystkim - taką zabawką może się bawić kilkoro dzieci jednocześnie. Produkt pełni więc ważną funkcję integracyjną oraz społeczną - nauczy maluchy, że warto dzielić się zabawkami, a praca w grupie jest znacznie przyjemniejsza od tej w pojedynkę. Posiadamy spory wybór takich zabawek, a cała seria Play Tracks City od marki Wader może przy okazji pełnić funkcję edukacyjną. Przy jej pomocy zbudujesz m.in. posterunek policji, szpital i lotnisko. Korzystając z takich zabawek do przedszkola, można łatwo wytłumaczyć dzieciom sposób funkcjonowania społeczeństwa oraz panujące w nim reguły. Wiedza przekazana w ten sposób jest łatwiejsza do przyswojenia dla kilkulatków.

Zabawki edukacyjne - rozwój intelektualny

W żadnym żłobku czy przedszkolu nie może zabraknąć zabawek edukacyjnych. Służą one m.in. pobudzeniu rozwoju intelektualnego dzieci na różnych płaszczyznach oraz poszerzaniu ich horyzontów myślowych. Dobrze dobrane zabawki edukacyjne do przedszkola sprawią, że maluchy będą rozwijać się harmonijnie, nauczą się logicznego myślenia oraz działania przyczynowo-skutkowego. Propozycje, które warto wziąć pod uwagę w przypadku dzieci ponad 3-letnich, to m.in. różnego rodzaju sortery kształtów (w postaci np. wielofunkcyjnego stolika) oraz kasa sklepowa z wyposażeniem. Sortery, które oferujemy w naszym sklepie nauczą nie tylko poprawnego rozróżniania kształtów i ich dopasowywania, ale także utrwalą nazwy kolorów. Kasa sklepowa to z kolei nauka liczenia oraz nazewnictwa poszczególnych przedmiotów i przede wszystkim - świetna zabawa.

Przedszkolny ogród - najwyższa jakość

Kupując zabawki do przedszkola, dobrze przemyśleć też kwestię ogrodu. Kiedy tylko pozwoli na to pogoda, dzieci z pewnością będą wychodzić na świeże powietrze. Można urozmaicić im ten czas właśnie ciekawymi zabawkami. Huśtawki, potrójny bujak czy ławka ogrodowa to niezbędne elementy każdego przedszkolnego ogródka. Maluchy ucieszy też domek oraz wszelkie akcesoria do piasku. Co ważne, wszystkie zabawki, które znajdziesz w naszym sklepie posiadają niezbędne atesty, są bezpieczne i znakomicie sprawdzają się w przedszkolach. Marka Wader, której jesteśmy oficjalnym dystrybutorem, to gwarancja wysokiej jakości i trwałości. Dzięki temu możesz być pewien, że zabawki do przedszkoli, które proponujemy, przetrwają w dobrym stanie bardzo długi czas.

Nasze propozycje:

1. Klocki Middle Blocks 240szt. WADER

2. Klocki Jeżyki 180 szt.

3. Play Tracks Garage 3-poziomowy

4. Kręgle w koszyku

5. Zjeżdżalnia ogrodowa

Zespół e-zabawka24.pl