Wczytuję dane...
Friends On The Movie WADER

"Friends On The Movie"  nowa licencyjna seria w ofercie Wadera


Z początkiem roku 2012 na polskim rynku pojawiła się długo oczekiwana premiera „Friends On The Move”. Produkty licencyjne dla najmłodszych z serii „Friends On The Move” wprowadziła firma Wader, która jest pierwszym i jedynym producentem zabawek tej licencji w Polsce. Seria dedykowana jest dla najmłodszych konsumentów. Produkty posiadają bardzo atrakcyjne opakowania, unikalną kolorystykę, a ich bezpieczeństwo użytkowania zostało potwierdzone przez wyspecjalizowane jednostki certyfikujące.

Pierwszym dystrybutorem tych zabawek w Polsce będą sklepy patronackie Wader, już od 1 lutego nowa seria jest w nich dostępna w atrakcyjnym i wygodnym pakiecie zamówieniowym. Szerzej produkty z serii „Friends On The Move” trafią na sklepowe półki z początkiem marca. „Wierzymy, że interesujący wygląd tych produktów oraz korzystna cena, będzie dobrą alternatywą dla innych zabawek dedykowanych dla dzieci od pierwszego roku życia.” – mówi Rafał Piotrowski, Dyrektor Marketingu w firmie Wader.
                       

Bohaterami najnowszej serii „Friends On The Move” są sympatyczne zwierzątka, z którymi najmłodsze dzieci wyruszają w podróż na safari. Producent podobnie jak w innych swoich seriach położył nacisk na funkcje edukacyjne produktów, unikalną kolorystyką samochodów i elementów konstrukcyjnych. Zastosowano tylko bezpieczne i trwałe elementy konstrukcyjne. Zabawa tymi produktami stymuluje wyobraźnię dziecka oraz jest świetnym ćwiczeniem umiejętności manualnych.

W nowej serii znalazły się: auta budowlane, klocki baby z 33 elementami, kręgle, domino edukacyjne, puzzle edukacyjne, domek edukacyjny oraz trasy edukacyjne znane ze stałej oferty firmy w wersji z najnowszymi bohaterami z Sawanny.

Wszystkie zabawki tworzone są od podstaw w fabryce Wadera, ich produkcja odbywa się w nowoczesnej hali produkcyjnej co gwarantuje jakość i bezpieczeństwo produktów.

Rozwój serii „Friends On The Move” jest jednym z najważniejszych punktów działań firmy Wader w 2012 roku. Wprowadzeniu nowej serii na polski rynek będą towarzyszyć działania z zakresu public relations, akcje promocyjne w internecie, w tym na profilu Wadera www.facebook.com/zabawki.wader. Powstanie również specjalna strona internetowa dedykowana nowym bohaterom. „Planujemy konkursy konsumenckie, nowe produkty poddamy ocenie rodziców, a właściwie ich dzieci, którzy będą je testować. Liczymy, że nowa seria spotka się z dobrym przyjęciem najmłodszych”.– dodaje Rafał Piotrowski z firmy Wader.

Więcej informacji o serii „Friends On The Move” na nowej stronie firmy Wader www.wader-wozniak.pl

Źródło: Weronika Tomanek